Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Post autor: Sebek »

2mouse pisze:
Sebek pisze:tak sobie czytam i nic nie rozumiem :P
e tej tematyce leszczu jestem :D
Zapraszam do obejrzenia mojej stopki :D Może to zasugerować pewne rozwiązania... :D :D
szacun _O_ dla Ciebie Piotrze, ale w szczególności dla tej Pani która tak wymiata tym rallye :)
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Post autor: 2mouse »

Sebek pisze:szacun _O_ dla Ciebie Piotrze, ale w szczególności dla tej Pani która tak wymiata tym rallye :)
:W Natomiast Iwona twierdzi, że niczego nie umie i prosi, żeby z ocenami wstrzymać się do przyszłego roku... :twisted:
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Post autor: Sebek »

Za rok będą pewnie same I na pucharach :)
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Post autor: 2mouse »

Ponieważ obiecałem drugie spotkanie w ogniu walki z szybko jeżdżącymi samochodami, chciałbym się umówić ze słuchaczami naszego kursiku. Proponuję skorzystać z wtorkowych rallysprintów na Służewcu...
Czyli najbliższy wtorek, 17:00 w okolicach bramy na Służewiec od Puławskiej?...

Robi się coraz ciemniej popołudniami i wieczorem...Lampa błyskowa będzie nieodzowna, może być jakakolwiek, prawdę mówiąc, byle była na baterie/akumulatory R6 i miała stopkę wchodzącą w sanki aparatu... Posiadacze Sony/Minolty, muszą przynieść normalny aparat lub zaopatrzyć się w przejściówkę z normalnych sanek na odwrócone... Pamiętamy o naładowaniu akumulatorów i zabraniu zapasu, do aparatu i lampy... Statywy tez mogą się przydać...
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Post autor: cejot »

Dzięki za pamięć. :)
Ja chciałbym jednak zgłosić mały protest. Zdjęcia robione przy dodatkowym oświetleniu to moim zdaniem kolejny krok. Najpierw fajnie by było porobić zdjęcia w naturalnym oświetleniu. Skoro w ciągu dnia nie ma na miejscu takich imprez sportowych to może najpierw mały instruktaż na podstawie ruchu miejskiego?
Jeśli by była taka możliwość to moglibyśmy się umówić na robienie zdjęć i ich oglądanie na bieżąco. Tak żeby móc na przykład od razu spróbować się poprawić.

Oczywiście nie wiem też co na to inni kursanci. ;)
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Post autor: Sebek »

Też mi się ten pomysł strasznie podoba :wink: ponieważ wstępnie mamy z Michałem wystartować właśnie w najbliższy wtorek :P

tak to mieli byśmy do tego ładne fotki, i poznało by się kolegę Piotra i spotkało starych znajomych :)
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
Altowiolistka
Uzalezniony
Posty: 832
Rejestracja: 26 gru pt, 2008 10:09 pm
Posiadany PUG: 205 1.9D forever
Lokalizacja: Warszawa; Sadowa

Re: Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Post autor: Altowiolistka »

do wtorku jeszcze troche a sobota jest blizej, moze pobrobujecie robic te zdjecia nad zegrzem na warszawskim spocie 205
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Post autor: cejot »

Altowiolistka pisze:do wtorku jeszcze troche a sobota jest blizej, moze pobrobujecie robic te zdjecia nad zegrzem na warszawskim spocie 205
sobota jest bliżej, ale ja na przykład pracuję całą sobotę
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Post autor: 2mouse »

cejot pisze:Zdjęcia robione przy dodatkowym oświetleniu to moim zdaniem kolejny krok. Najpierw fajnie by było porobić zdjęcia w naturalnym oświetleniu.
O 17:00 to jeszcze będzie dzienne a lampy przydadzą się później po prostu... Nie martw się Janku, wszystko jest przemyślane 8)
A ja, przyznam, ćwiczę ostatnio rzucanie słuchaczy kursów na głęboką wodę i przynosi to całkiem porządne efekty :twisted:
Altowiolistka pisze:do wtorku jeszcze troche a sobota jest blizej, moze pobrobujecie robic te zdjecia nad zegrzem na warszawskim spocie 205
Spróbować można, ale Iga jeszcze nie biega (chyba że o czymś nie wiem :roll: ) a reszta pewno będzie chciała grillować kiełbasy i zajadać się masełkiem czosnkowym niż pałować któregoś Puga w mokrym piasku... :)
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Post autor: 2mouse »

Przypominam o spotkaniu we wtorek, o 17: na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Proponuję spotkanie w okolicach bramy głównej, stamtąd pójdziemy znaleźć ładne miejsce do focenia...
Prosiłbym o potwierdzenie obecności... :)
Awatar użytkownika
ciechom
Junior
Posty: 477
Rejestracja: 10 kwie ndz, 2011 9:14 pm
Posiadany PUG: 205 GTI, 205 Look
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Post autor: ciechom »

Prosimy o potwierdzenie pogody na jutro :P to potwierdzimy obecność 8)7
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Post autor: 2mouse »

ciechom pisze:Prosimy o potwierdzenie pogody na jutro :P to potwierdzimy obecność 8)7
Pogoda nie ma znaczenia, znaczenie ma odpowiednie przygotowanie... 8) To trawestacja dewizy z tej strony:
http://www.alvika.com.pl/index.php?id=1
że sobie pozwolę na product placement... :D
Awatar użytkownika
Agnieszka
Uzalezniony
Posty: 998
Rejestracja: 31 mar pn, 2008 9:51 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Lokalizacja: Marki (koło Warszawy)
Kontakt:

Re: Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Post autor: Agnieszka »

Mnie niestety jutro nie będzie :(
Mam nadzieję, że nadal będzie Ci się tak chciało jak się chce teraz Piotrze i że będzie jeszcze okazja.
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Post autor: 2mouse »

Agnieszka pisze:Mnie niestety jutro nie będzie :(
Szkoda...
Agnieszka pisze:Mam nadzieję, że nadal będzie Ci się tak chciało jak się chce teraz Piotrze i że będzie jeszcze okazja.
Mnie się nie musi chcieć, ja muszę mieć tylko czas... 8) Póki są wakacje, trochę go mam... :roll:

W ogóle myślę o czymś w rodzaju cyklicznych spotkań spod znaku obiektywu i samochodu... Rallysprinty na Służewcu są świetną okazją ku temu i nawet dwa razy w miesiącu można by się spotykać i spoty warszawskie i okoliczne robić... Sport samochodowy, klubowicze startujący, że Michałagti wspomnę... :D fotografowanie, miejsce w entourage'u odpowiednim... I nawet można dzieci przyprowadzić, jak kto chce... :D

BTW, Rajd Polski się zbliża!...
http://www.rajdpolski.pl/
Planujemy z Iwoną pojechać w sobotę, 24-go, a berlingo jest 5 osobowe i pali niewiele... i miejsca na sprzęt foto od groma...
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Kurs fotograficzny dla forumowiczów

Post autor: 2mouse »

UWAGA! BARDZO WAŻNE!!!
Rally sprint w dniu dzisiejszym się nie odbędzie! Info z świeżo działającej strony race4race. Odbędzie się za to wyścig kolarski (nie wiedzieli tydzień temu?!...) Prawdę mówiąc, ze strony fotograficznej niewiele się to różni, więc nadal można poćwiczyć, ale motywacja może być mniejsza, co rozumiem...
Tymczasem się wstrzymuję z udaniem się na Służewiec, do pierwszego potwierdzenia obecności. Proszę o ewentualne potwierdzenia obecności telefonicznie!
ODPOWIEDZ