eBay

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Awatar użytkownika
tomek05229
Junior
Posty: 400
Rejestracja: 08 maja sob, 2010 10:54 am
Posiadany PUG: 205 Forever '95
Numer Gadu-gadu: 11234915
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski /Wa-wa

eBay

Post autor: tomek05229 »

Witam,
z tego co zauważyłem to już spora ilość od nas z forum kupowała na eBay-u więc poprosiłbym o kilka wskazówek. Potrzebuje modulatora VSA do swojej Hondy, jako że samochód był sprowadzany to w polsce powiedzieli że mogą mi to sprowadzić ze stanów za 4,5tys polskich złotych obiegowych, więc zacząłem się orientacyjnie rozglądać czy gdzieś nie ma taniej żeby za szybko nie strzelić głupoty...no i padło na eBay i taką aukcje:

http://www.ebay.pl/itm/ABS-MODULE-PUMP- ... 9#shpCntId

cena bez porównania konkurencyjna ale mam pytanie..jest tam dwóch przewoźników z czego jeden chce za dostarczenie 76 US-ów a drugi w granicach 400...orientuje się ktoś skąd wynika taka różnica/ czy to chodzi o czas/ubezpieczenie przesyłki czy może po prostu tą tańszą opcją mogę dostać zniszczony przedmiot? no i czy w ogóle jest możliwe wybranie przewoźnika?
z góry dzięki za wszelkie wskazówki które ułatwią mi korzystanie z eBaya :)
Awatar użytkownika
golas9
Junior
Posty: 487
Rejestracja: 01 lip wt, 2003 3:12 am
Posiadany PUG: W124,W202,E36,Gulf4
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: eBay

Post autor: golas9 »

chodzi pewnie o to, że większości sprzedających nie chce się wysyłać za granicę i podają koszty z d...y. jak kupowałem np. buty - to jeden sprzedawca potrafił wysłać je za 20 USD a inny chciał 200. Nie wiem jak z używanymi częściami ale powyżej 20 USD mogą Ci naliczyć cło - spotkało mnie to przy zakupie turbiny...
ODPOWIEDZ