Wyrejstrowywanie i... złomowanie:(((

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Awatar użytkownika
minta
Maniak
Posty: 1021
Rejestracja: 08 paź sob, 2005 3:37 pm
Posiadany PUG: 406 kombi 2,0 HDi 110 KM i znów 205 FOREVER 1,9 d.... siostry hihi
Numer Gadu-gadu: 691088
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: minta »

mi pisze:z tego co się orientuję nie ma takiej opcji jak kupienie "na części" - samochód trzeba do 7 (14?) dni zgłosić w skarbowym i do miesiąca w miejskim/gminnym...
Mam nadzieję, że się mylę...

Po co chcesz jechać do urzędu miejskiego/gminnego :?: :?: :?:
Na skarbowy jest 14 dni. Wiem, nie ma "kupienia na części" ale jako sprzedający nie wnikasz co będzie sie dalej działo z samochodem.
green sprzedany, cabrio sprzedany - oba zostały w KLUBIE

http://www.minta.peugeot205.pl - moja nowa miłość
kambodza

Post autor: kambodza »

Ostatnio zlomowalem i chcialem wyrejestrowac samochod ze zlomowaniem nie bedziesz mial klopotow jesli masz dowod rejestracyjny i druk PCC-1 potwierdzajacy wplacenie kwoty do Urzedu Skarbowego odnosnie wzbogacenia.Zeby natomiast wyrejestrowac samochod poza wszystkimi dokumentami jest Ci potrzebne wazne OC.Mi sie skonczylo w sierpniu 2004 roku i jesli chce wyrejestrowac moj byly samochod(Fiat 126p)Ktory byl wart 300 zl musze zaplacic minimum 3000zl.
kambodza

Post autor: kambodza »

Ostatnio zlomowalem i chcialem wyrejestrowac samochod ze zlomowaniem nie bedziesz mial klopotow jesli masz dowod rejestracyjny i druk PCC-1 potwierdzajacy wplacenie kwoty do Urzedu Skarbowego odnosnie wzbogacenia.Zeby natomiast wyrejestrowac samochod poza wszystkimi dokumentami jest Ci potrzebne wazne OC.Mi sie skonczylo w sierpniu 2004 roku i jesli chce wyrejestrowac moj byly samochod(Fiat 126p)Ktory byl wart 300 zl musze zaplacic minimum 3000zl.
Janek_A_S
Junior
Posty: 149
Rejestracja: 26 cze czw, 2003 1:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Janek_A_S »

Challenger pisze:Czyli teraz powolutku i dokladnie, jaka kara mi grozi i na jakiej zasadzie mam to temu dziadkowi sprzedac? A c zy nie mogłbym go wyzlomować ze wcześniejszą data? Bo już czeka na mnie młodszy i zrywniejszy:))) Pozdrawiam :D
moge auto odkupic
<ZDJEC NIE MAM.NIE POSIADAM APARATU>
krzycho

Post autor: krzycho »

a powiedz Janek_A_S co Ty robisz z tymi samochodami (których kupujesz tony) żeby Ci enie ścigali z ubezpeiczeniem ?
Janek_A_S
Junior
Posty: 149
Rejestracja: 26 cze czw, 2003 1:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Janek_A_S »

krzycho pisze:a powiedz Janek_A_S co Ty robisz z tymi samochodami (których kupujesz tony) żeby Ci enie ścigali z ubezpeiczeniem ?
nic...chcesz troche makulatury ??? mam pare dowodow rejestracyjnych...
<ZDJEC NIE MAM.NIE POSIADAM APARATU>
krzycho

Post autor: krzycho »

znaczy sie że jesteś twardziel :P
pewnie ich nie rejestrujesz i wtedy nie musisz opłacać składki...
Awatar użytkownika
misiek22
Junior
Posty: 168
Rejestracja: 23 sty pt, 2004 11:06 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek22 »

krzycho pisze:a powiedz Janek_A_S co Ty robisz z tymi samochodami (których kupujesz tony) żeby Ci enie ścigali z ubezpeiczeniem ?
wzbogaca się na złomie :P
Peugeot 205
1.9GTI
ODPOWIEDZ