30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
nowak68
Maniak
Posty: 1892
Rejestracja: 12 sty ndz, 2014 11:19 pm
Posiadany PUG: 205 GENTRY 1991, 405 GRDTubo 1992
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Świętygród

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: nowak68 »

Jeśli mogę... Sprawy mają się tak: jak wchodzi w grę wpisowe lub jakakolwiek dobrowolna składka z przynależności do struktury X to już nie wszystko jest takie oczywiste. Nie każdy chce ponosić jakiekolwiek koszty ale Ci co je ponoszą muszą wiedzieć że mogą na coś liczyć np na dostęp do wszystkich forum lub tym podobne. Żeby pobierać opłaty lub w jakikolwiek sposób obracać pieniędzmi musi być konto, a to z kolei może założyć podmiot / nie radzę na konto osobiste-skarbowy/ podmiot zaś musi mieć osobowość prawną czyli pewną wymaganą ilość członków, wyłoniony zarząd i statut. To tak pobieżnie... Minusy są takie że trzeba się rozliczać co roku i nic pewnego jak to poleci ustalić jakieś zasady korzystania z dobrodziejstw wyłączności dla członków, niezrzeszonych,
sympatyków, gości... Plusy zyskuje się mocne oparcie w rozmowach, jasno można określić czego oczekuje się i jakie są kierunki działania. Istnieje obawa że jakaś część sympatyków może nie mieć ochoty na wstępowanie do czegokolwiek i po prostu wycofa się. To tak z grubsza.Nie chcę tym wpisem nikogo urazić ani też poróżnić ale nie wymagajmy od garstki wolontariuszy spośród nas aby wymiatali w temacie organizacji imprez. Nie wiem czy to co napisałem wszystkim się spodoba ale to tylko moje luźne przemyślenia na podstawie ostatnich wpisów. Od niedawna zaglądam na forum i dwa razy byłem na zlotach, śmiem jednak stwierdzić, że wspólnie można góry przenosić i takich ludzi jakich poznałem to ze świecą szukać. Pozdrawiam wszystkich :W
Był XRD 1988, XAD 1989, XLD 1986, GREEN 1991, Automatic 1.9 z 1990, XS 1990, GTI 1.9 EXPORT 1987
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: Fox »

Wydaje mi się że nie potrzeba aż takich komplikacji. Tor koło Kielc może wynająć każdy. Z tego co teraz na szybko udało mi się znaleźć tutaj:

http://swietokrzyskie.org.pl/warto-zoba ... owy-kielce

to wynajem całego toru to 500zł. Przy 60 samochodach jakie przybyły na ten zlot to nawet nie jest 10zł od auta. Można by to spokojnie sfinansować zamiast jednej z nagród a podczas takiego przejazdu możnaby nakręcić fajny film promocyjny. Dla chętnych, za dodatkową opłatą można by wziąć drugą godzinę na ściganie się ( albo każdy chętny by sobie wykupił okrążenie za 20zł ). Na miejscu jest camping i dużo miejsca gdzie można posiedzieć. Wg mnie byłoby to bez porównania bardziej ciekawe niż stanie na betonie nie wiedząc co ze sobą zrobić. Do tego można by nawet spośród nas wybrać jakiegoś animatora, nagłośnienie też byśmy na pewno we własnym zakresie wykombinowali. Sam mógłbym przywieźć jakieś głośniki i wzmacniacz. Za jedzenie nawet jakbyśmy musieli sami zapłacić to i tak można by dla 200 osób ściągnąć z Kielc jakąś obwoźną bude z jedzeniem albo po prostu zrobić sobie grilla we własnym zakresie.

Może jestem niepoprawnym optymistą ale czy to nie jest banalnie proste?
Wg mnie zabrakło tutaj zupełnie burzy mózgów. Nikt nikogo o nic nie chciał pytać tylko wszystko było w tajemnicy. Razem zrobilibyśmy świetny zlot i nakręcili filmy przy których francuzi ze swoim fanklubem mogliby się schować. Czemu my nie możemy mierzyć wysoko? Z tripami było tak samo - kiedyś też wszyscy mówili że nie ma szans zorganizować wyjazdu dalszego niż do Pragi. Jakoś od tego czasu byliśmy w Albanii i Rumunii i za rok też pewnie gdzieś pojedziemy. Czemu 30 lecie 205 świętujemy jak menele?
Ostatnio zmieniony 08 wrz pn, 2014 10:03 pm przez Fox, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
nowak68
Maniak
Posty: 1892
Rejestracja: 12 sty ndz, 2014 11:19 pm
Posiadany PUG: 205 GENTRY 1991, 405 GRDTubo 1992
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Świętygród

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: nowak68 »

A jesień tego roku ma być naprawdę piękna..... tyle jeszcze ładnych weekendów... 8) Ja już się piszę :Y
Był XRD 1988, XAD 1989, XLD 1986, GREEN 1991, Automatic 1.9 z 1990, XS 1990, GTI 1.9 EXPORT 1987
Awatar użytkownika
allman1
Uzalezniony
Posty: 714
Rejestracja: 04 mar ndz, 2012 6:52 pm
Posiadany PUG: 205 CTI 1,9. Pod opieką: 205 XE leżak. Ex. Green. R.I.P. 205 XRD.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: allman1
Lokalizacja: Leszno

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: allman1 »

Póki co nie wiadomo czy w ogóle ta impreza nabierze cykliczności, więc można się spokojnie pohamować. Jeśli chodzi o wspólny zlot organizowany przez nas samych to rozmowy na ten temat w Bełchatowie były dość prężne i jeśli dobrze pamiętam konkluzję, to doszliśmy do wniosku, że skoro w Bełchatowie każdy się względnie dobrze bawi i w dodatku wszystko robią za nas, to chyba nie ma to sensu. Na to wszystko jeszcze wściekle nas tam chyba lubią, w końcu robimy im pół imprezy. Proponuję zamknąć ten rozdział dobrymi wspomnieniami, o złych jak najszybciej zapomnieć i ewentualnie skupić się na pomocy PKP w organizowaniu zlotu i jegoż wzbogaceniu o rzeczy których nam tam brakuje.
Awatar użytkownika
nowak68
Maniak
Posty: 1892
Rejestracja: 12 sty ndz, 2014 11:19 pm
Posiadany PUG: 205 GENTRY 1991, 405 GRDTubo 1992
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Świętygród

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: nowak68 »

Bełchatów to bezapelacyjnie :Y Ale pod Łysicę z jesieni też bym się wybrał :Y Tak dla zdrowotności :D
Był XRD 1988, XAD 1989, XLD 1986, GREEN 1991, Automatic 1.9 z 1990, XS 1990, GTI 1.9 EXPORT 1987
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: grzesiek309 »

Z tym kiblem masz pełną rację. Tutaj ciała dał salon. Jedyne co ich nie przerosło to zamawianie ory gratów 8)7 Sam kilka części zamówiłem i dostałem spore rabaty :)
W kwestii organizacji najlepiej poradziła sobie knajpa, w której byliśmy na afterparty. Dostarczyli pizzę pod salon, przygotowali nam oddzielną salę, choć i tak przejęliśmy ogródek, który musieli przemeblować :P

Osobiście jestem zadowolony z tego, co zastałem, bo sam zapewne niczego lepszego nie byłbym w stanie zorganizować.

Na zlot zorganizowany na torze w Kielcach bardzo chętnie się wybiorę wypróbować swojego składaka :lol:

Obawiam się jednak, że bez odpowiedniego sponsoringu i obniżenia wkładu uczestników do minimum, impreza może mieć bardzo słabą frekwencję. Dla wielu osób sam dojazd na drugi koniec Polski to już spory wydatek. Mnie dojazd do Katowic kosztował około 200zł, a Garros należy raczej do tych najbardziej ekonomicznych 205. Nie chciałbym też, aby zloty nabrały formy ambitnych imprez z selekcją uczestników (klub pewnego modelu złompla tak robi 8)7 ). Od kiedy jeżdżę na zloty z ekipą 205 (z ostatnim są w sumie 4 plus spot w Wa-wie) czuję tą luźną atmosferę, gdzie każdy jest mile widziany, nawet ja, choć dopiero w Katowicach pokazałem własne 205 :P

Piotrze, wierzę w Twoje możliwości i liczę, że nie skończy się na gadaniu :mrgreen:

Udział w zlotach organizowanych przez PKP daje ten właśnie ten komfort, że nie kosztuje to nic, a atrakcje zawsze jakieś zapewnią. Myślę, że przy niewielkiej pomocy mogło by wyjść z tego coś naprawdę ciekawego.
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
Awatar użytkownika
nowak68
Maniak
Posty: 1892
Rejestracja: 12 sty ndz, 2014 11:19 pm
Posiadany PUG: 205 GENTRY 1991, 405 GRDTubo 1992
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Świętygród

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: nowak68 »

Nooooooo... :D właśnie moja córka rozpoczyna tam studia tak że będę częstym gościem :Y Powiedz lepiej czy spryskiwacz działa :W
Był XRD 1988, XAD 1989, XLD 1986, GREEN 1991, Automatic 1.9 z 1990, XS 1990, GTI 1.9 EXPORT 1987
Awatar użytkownika
allman1
Uzalezniony
Posty: 714
Rejestracja: 04 mar ndz, 2012 6:52 pm
Posiadany PUG: 205 CTI 1,9. Pod opieką: 205 XE leżak. Ex. Green. R.I.P. 205 XRD.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: allman1
Lokalizacja: Leszno

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: allman1 »

Tam to znaczy gdzie? A propos studiów córki... Wiesz o czym od 2 dni myślę nie? :wink: :wink: :wink:

Grzesiu, akurat w przypadku PKP to na prawdę jest jeszcze sporo czasu i chyba niewiele do dodania na tej imprezie. . . A moje konto z PKP dawno już usunięte...
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: robson »

Fox pisze:Wydaje mi się że nie potrzeba aż takich komplikacji. Tor koło Kielc może wynająć każdy. Z tego co teraz na szybko udało mi się znaleźć tutaj:

http://swietokrzyskie.org.pl/warto-zoba ... owy-kielce

to wynajem całego toru to 500zł. Przy 60 samochodach jakie przybyły na ten zlot to nawet nie jest 10zł od auta. Można by to spokojnie sfinansować zamiast jednej z nagród a podczas takiego przejazdu możnaby nakręcić fajny film promocyjny. Dla chętnych, za dodatkową opłatą można by wziąć drugą godzinę na ściganie się ( albo każdy chętny by sobie wykupił okrążenie za 20zł ). Na miejscu jest camping i dużo miejsca gdzie można posiedzieć. Wg mnie byłoby to bez porównania bardziej ciekawe niż stanie na betonie nie wiedząc co ze sobą zrobić. Do tego można by nawet spośród nas wybrać jakiegoś animatora, nagłośnienie też byśmy na pewno we własnym zakresie wykombinowali. Sam mógłbym przywieźć jakieś głośniki i wzmacniacz. Za jedzenie nawet jakbyśmy musieli sami zapłacić to i tak można by dla 200 osób ściągnąć z Kielc jakąś obwoźną bude z jedzeniem albo po prostu zrobić sobie grilla we własnym zakresie.

Może jestem niepoprawnym optymistą ale czy to nie jest banalnie proste?
Wg mnie zabrakło tutaj zupełnie burzy mózgów. Nikt nikogo o nic nie chciał pytać tylko wszystko było w tajemnicy. Razem zrobilibyśmy świetny zlot i nakręcili filmy przy których francuzi ze swoim fanklubem mogliby się schować. Czemu my nie możemy mierzyć wysoko? Z tripami było tak samo - kiedyś też wszyscy mówili że nie ma szans zorganizować wyjazdu dalszego niż do Pragi. Jakoś od tego czasu byliśmy w Albanii i Rumunii i za rok też pewnie gdzieś pojedziemy. Czemu 30 lecie 205 świętujemy jak menele?
Foxiu pamiętasz choć by takie coś :W
Załączniki
Obraz 455.jpg
Obraz 454.jpg
Awatar użytkownika
Stopx
Uzalezniony
Posty: 645
Rejestracja: 26 mar pn, 2007 8:57 am
Posiadany PUG: Gejtry
Lokalizacja: Warszawa

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: Stopx »

W pierwszej kolejności chciałabym podziękować "idiocie w białym kitlu" za:
- wytrwałe i konsekwentne zaszczepianie w każdym Klubowiczu miłości do modelu 205;
- robienie co w Jego mocy, żeby dogodzić setce osób, mimo, że każda z nich oczekiwała czegoś innego;
- wykonywanie w/w czynności w ramach zupełnego wolontariatu, za co w podzięce został obrzucony hejtami;
- przyjęcie "Pomyje Bucket Challenge", zgotowanego przez zawistne jednostki i nie rozszabrowanie im w podzięce co bardziej wartościowych detali z PUGów;
- za ekspresową organizację awaryjnych noclegów i ręczenie WŁASNYM NAZWISKIEM za listę osób, które co chwilę miały inny pomysł na nocny odpoczynek.

Reasumując: dzięki "idioto w białym kitlu", że jesteś! _O_

Chciałabym również podziękować Prawdziwym Klubowiczom za świetną zabawę, niespodziewana frekwencję i ten klimat, dla którego warto wstać o świcie i nie stwierdzić w trakcie kolejnego wschodu słońca - "spać mnie się chce", a prędzej powiedzieć: "to co, szukamy jakiegoś nocnego?" :D

A przede wszystkim dziękuję Kamkilerowi, którego złote ręce, wiedza i robienie rzeczy niemożliwych od ręki, pozwoliły mi na pokazanie się na tym evencie Gentrym _O_

Mam nadzieję zobaczyć tyle 205ek, znajomych twarzy oraz poznać tych jeszcze niewidzianych, za mniej niż 10 lat.
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: Martinoo »

awaryjne noclegi akurat były expresowo zoorganizowane przeze mnie,

licze że uda mi się z Wami znów spotkać na zlocie PKP
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: 2mouse »

Fox pisze:to wynajem całego toru to 500zł.
Za godzinę, Foxie, za godzinę... Impreza, o której mówisz, jest już skalkulowana i obgadana od początku roku. Program wraz z kalkulacją, mogę udostępnić od zaraz w osobnym wątku (chcę popisać się złośliwością i powiedzieć, że od razu, a nie trzy dni przed imprezą... :W :P ) Ogólnie rzecz biorąc, trzeba sponsorów na jakieś 10 tysi, po stronie uczestników zostało by około 5 tysięcy. przy 50 uczestnikach stówa na łeb. Myślę, że po zapoznaniu się z programem, nikt nie będzie narzekał, że drogo, czy źle...
Fox pisze:Może jestem niepoprawnym optymistą ale czy to nie jest banalnie proste?
Wg mnie zabrakło tutaj zupełnie burzy mózgów. Nikt nikogo o nic nie chciał pytać tylko wszystko było w tajemnicy. Razem zrobilibyśmy świetny zlot i nakręcili filmy przy których francuzi ze swoim fanklubem mogliby się schować. Czemu my nie możemy mierzyć wysoko? Z tripami było tak samo - kiedyś też wszyscy mówili że nie ma szans zorganizować wyjazdu dalszego niż do Pragi. Jakoś od tego czasu byliśmy w Albanii i Rumunii i za rok też pewnie gdzieś pojedziemy. Czemu 30 lecie 205 świętujemy jak menele?
Nic dodać, nic ująć. Że przypomnę staaary dowcip o Polakach w piekle... :D
nowak68 pisze:Jeśli mogę... Sprawy mają się tak: (ciach)
Myślę, że to trochę za daleko idące propozycje. Co nie znaczy, że niesłuszne. Oczywiście, że stowarzyszenie, lub nawet stowarzyszenie zwykłe, byłoby najlepszą formą działania, a co więcej, formą prawną, która może podpisać umowę, wystawić rachunek czy przyjąć darowiznę (stowarzyszenie, nie stowarzyszenie zwykłe!) I prawdę mówiąc, jeśli klub chce się rozwijać, to jest to najrozsądniejsza forma działalności.
Która w obecnej formie opiera się bardziej na umowie dżentelmeńskiej, działającej, dopóty wszyscy uczestnicy mają zaufanie do zbierających i wydających pieniądze... Oczywiście, to w sumie wystarczy, ale wówczas wszelkie umowy spoczywają na konkretnych osobach, lub ich firmach. Same osoby można olać ciepłym moczem, co było widać w Katowicach. Jakby ASO Pietrzak musiało podpisać umowę z klubem 205, to myślę, że taka sytuacja nie miała by po prostu miejsca.

Tutaj pozwolę sobie na dygresję. Jakiś czas temu, zupełnie przypadkiem i nie w związku z klubem 205, pytałem kolegi, robiącego w public relations kilkanaście lat, jak by skalkulował wydarzenie, bardzo zbliżone w warunkach, do tego co miało miejsce w Katowicach.
Kalkulacja wyniosła 27 000 PLN. Mniej więcej...
Potraktujmy to tak. Klub 205 przyniósł ASO Pietrzak (powiedzmy na warunki śląskie) 20 000 PLN. Minus knajpa, pizze, obsługa bonusów od Automobilisty i pozostałych: 18 000. Co dostał w zamian za taką kasę?....... Plac na trzy godziny?....

Tak na to należy patrzeć, po prostu klub zrobił wściekle bogatemu człowiekowi, prezent w postaci 18 000 PLN. (Dlatego jest bogaty, zapewne... :P) Jakby ktoś miał wątpliwości co do sumy, niech zadzwoni do najbliższej agencji PR i poprosi o kalkulację... Albo policzy, ile kosztowało paliwo wszystkich uczestników... I to są koszty braku sformalizowania, możliwości podpisania umowy jako klub, czy wystawienia rachunku... proszę Państwa. Wszyscy jęczą, że pieniądze, że 50,- wejściówka, to taki straszny pieniądz... A wyrzucić w błoto 18 000,- to pryszcz?.....

Ech, nie chce mi się gadać... :N
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: 2mouse »

grzesiek309 pisze:Piotrze, wierzę w Twoje możliwości i liczę, że nie skończy się na gadaniu :mrgreen:
Dziękuję. Jakieś możliwości rzeczywiście są. Ale też są ograniczone finansami, pamiętaj, że za wszystkie atrakcje na PKP ktoś zapłacił, nie ma darmowych obiadów. Jeśli decydujemy się na niskie koszty, to nie będzie atrakcji, ale jeśli znajdziemy sponsorów... Kurna, koło stu osób ponoć było w Katowicach... Jakby każdy załatwił sponsora na stówę, to impreza kielecka mogłaby się odbyć od kichnięcia (i dopłacenia po 50 z własnej kieszeni uczestników, niestety... :) ) Może też być tak, że ja się nagadam i naszarpię a większość się rufą odwróci i guzik z tego będzie.



Tak, mam jakieś możliwości. Mam też doświadczenie w organizacji imprez o podobnej skali, Iwona ma większe i większe robi na co dzień, bo to jej praca. Ale sami gówno zrobimy (za przeproszeniem, musi być mocno, dla podkreślenia)
Potrzeba przede wszystkim określenia potrzeb, wstępnego terminu ( jeśli ktoś nie uczestniczy w dyskusji, to niech potem się dostosuje, a nie wrzeszczy, że przecież ma urodziny wujka. Jak raz ustalimy termin, to po 1 stycznia będzie on nie do ruszenia w żaden sposób, no chyba, że na następny rok... :W ), zapewne dyskusji nad programem i określenia możliwości współpracy ze sponsorami w mediach, Internecie, na samochodach i okolicach miejsca spotkania.... To ostatnie na jednej nodze trzeba, bo ustalają się budżety na przyszły rok!...

Deklaracji, co kto może: Fox nagłośnienie, TomekŻulu obsługa filmową, ja bym robił zdjęcia, ale się nie rozdwoję, Rafał - promocja na Facebooku, wyszło mu raz znakomicie i drugi raz da radę, mlody333, wiesz o co masz się zapytać w pracy... :D Mianek - automat do kawy?... No, co kto jeszcze może?... Namioty potrzebne typu straganowego, MichałGTI? Rampa startowa, ale to może się skądeś w Kielcach wyciągnie... Radia PMR, ze cztery, jakieś zabawki i duży kojec dla dzieci, żeby go ustawić w cieniu, Płachty serwisowe, ze trzy, to do pomysłu, o którym jeszcze nic nie powiem... :P Może ktoś wykonać jakieś wycinanki z blachy waterjetem? Chodzi o to , żeby na puchary nie wydawać kasy?...

Im więcej osób zajmie się jakimś niewielkim wycinkiem organizacji, tym więcej wszyscy będą mieli czasu, żeby z tego skorzystać... i mniej kasy będzie trzeba wyciągnąć z kieszeni...
Awatar użytkownika
nowak68
Maniak
Posty: 1892
Rejestracja: 12 sty ndz, 2014 11:19 pm
Posiadany PUG: 205 GENTRY 1991, 405 GRDTubo 1992
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Świętygród

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: nowak68 »

Jak dożyję :D to mogę postarać się o wykonanie koszulek z czymś ciekawym i pogadać z dużym autozłomem na umieszczenie jego logo i sponsoring w zakresie koszulek lub części forsy na koszulki i ich wykonanie :Y
Był XRD 1988, XAD 1989, XLD 1986, GREEN 1991, Automatic 1.9 z 1990, XS 1990, GTI 1.9 EXPORT 1987
daro
Junior
Posty: 406
Rejestracja: 20 lis wt, 2007 10:17 pm
Posiadany PUG: 205 CTI 2.0T, 205 GT, 604 GTI, R5 GT TURBO, CITROEN CX TURBO 2, CITROEN 2CV 78r.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: daro406
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: daro »

Ja mogę przynosic i otwierac każdemu piwo :P .
Wiem z pewnych źródeł że za rok zlot PKP raczej nie odbędzie się w Bełchatowie :( , myślą coś o Pomorzu :shock: .
ODPOWIEDZ