Zlot w Katowicach

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.

Gdzie lepiej zorganizować następny zlot?

Knajpka przy Wesołym Miasteczku
3
23%
Parking przy jeziorze na Muchowcu
8
62%
Mam lepszą propozycję
1
8%
Jest mi to obojętne
1
8%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Zlot w Katowicach

Post autor: Rychu »

Hej!
Zlot w niedzielę, 31 października!
Jeszcze będę wysyłał maila przed samym zlotem, więc prosiłbym o niedopisywanie postów w tym temacie, ale ewentualne zgłoszenia, usprawiedliwienia, wnioski..itd wysyłać na sink_the_pink@o2.pl albo GG 2882629 :!:
Miejsce spotkania należy wybrać w ankiecie!
1wsza opcja to taka knajpka z parkingiem, pizzą, pifkiem (dla tych co mają szoferów :)).
2ga to parking przy jeziorze gdzie można urządzać grile, ogniska, pierdółki. W razie niepogody jest Geant z podziemnym parkingiem.
Zadecyduje większość! Proszę się nie wstrzymywać od głosu!!!

Godzina: 12:00

Czekamy na Was!!!!
Jest jeszcze możliwość kupienia naklejek, które wyglądają tak:

http://peugeot205gr.w.interia.pl/14.jpg
Zgłaszać chęć zakupu u mnie albo u Humve na humve@tlen.pl Koszt jednej to 7zł!
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

Jeszcze należy doliczyć głosy, które dostałem na maila, a więc 2 głosy na Wesołe Miasteczko i 1 głos na obojętne!
Tak więc na razie są 4 głosy na Wesołe Miasteczko i 5 na jeziorko :)
Ostatnio zmieniony 26 paź wt, 2004 8:45 pm przez Rychu, łącznie zmieniany 1 raz.
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
kalinka

Post autor: kalinka »

A może by tak Siewierz- parking przed zamkiem, a potem knajpka :roll: :lol:
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

To za daleko :( Tam możemy jechać jak będziemy mieli bankową ekipę ok 10 autek! Jest coraz lepiej na zlotach, ale jeszcze nie aż tak dobrze :lol: Przyjdzie czas i na takie wyprawy, a tymczasem jakoś Ciebie sobie nie przypominam ze zlotów w Katowicach :twisted:
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
kalinka

Post autor: kalinka »

Szkoda :( ale może kiedyś będzie tulu ludzi chętnych. Jak wszystko pójdzie po mojej mysli zjawię sie w Katowicach :D :D :D
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

Właśnie zdałem sobie sprawę, że zlot odbędzie się na dzień przed Wszystkich Świętych. I co? I nie będzie mnie bo wyjeżdżam do dziadków do Ostrowa. Po raz kolejny muszę prosić o wybaczenie i usprawiedliwienie nieobecności. Następnym razem nie zawiodę!
Kurza stopa :( (przyp. mod.)
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
sebol

Post autor: sebol »

Może zmieńmy datę, z wiadomych względów na 24 października :?:
Humve
Junior
Posty: 325
Rejestracja: 21 sty śr, 2004 7:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Humve »

No ludzie może zrobimy to nie 31 ale za miesiac zeby każdy mógłs sobie ten post ogladnąć ja miałem problemy z netem nie miałem go przez 3 dni i jak bym nie wszedł na teraz do netu to bym pojechał na parking auchana w katowicach a jak ma być na innym miejscu to poinformuje jednego gościa co dzisiaj z nim gadałem ze odbędzie się na parkingu auchan-a to powiedzcie dokladnie gdzie to ma być
PRAWKO odebrane 7 luty 2007 i autko juz moje 205 1,4 60KM + GAZ
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

sebol przeciez napisałeś swojego posta dnia pańskiego 27 października!!! Czy sugerujesz że najbliższy zlot ma się odbyć w przyszłym roku? Mam nadzieję że nie :lol: A zlot....może w sobotę??? Lepiej będzie :?: :?: :?: Iveras.....jak myślisz?Humve...każdy już ten post obejrzał, bo wszystkim wysyłałem linka na maila, z Tobą i tak często gadam na gg więc maila nie wysyłałem, tylko jakoś ostatnio Cię nie było! Ale nic się nie bój, najwyżej Ramzes powiedziałby Ci osobiście :) Jeszcze się zgadamy :)
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
sebol

Post autor: sebol »

:lol: no tak....coś mi sie pomerdało :mrgreen:
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

Kurza stopa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D hehehehehe przepraszam wszystkich! Chciałbym pokazać się na zlocie jak szlag, ale wyjeżdżam w piątek rano i wracam w poniedziałek wieczorem. Taki los, ale mam nadzieje że wierzycie w moją egzystencję, bo różnie na stronie już bywało :) Nie wiem czy jest sens przekładać pażdziernikowy spot, w końcu to już zwyczaj (obyczaj wręcz!), ale w przyszłym miesiącu będę napewno! Słowo honoru!
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

Skoro Iverasa i tak tym razem nie będzie, to chyba jednak zostaniemy przy niedzieli! I tak już jest dość późno na zmianę terminu, więc wysyłam dzisiaj wszystkim maila że spot odbywa się w niedzielę o 12:00 na parkingu przy Muchowcu!
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
morales

Post autor: morales »

siema jest ktos to ja morales nowy

to jak jesteś nowy to powinieneś wiedzieć, że to forum, a nie czat, proponuję poczytać trochę o zasadach forum 8) pozdro from mod (by mod)
Ramzes

Post autor: Ramzes »

Mnie niestety tez nie bedzie....ale raz byłem....jak oplace auto i te PZU zmięknię to pojawię się OBIECUJĘ !!!! Pozdrawiam i życze udanego zlotu !!!
kalinka

Post autor: kalinka »

Mnie również niestety nie bedzie mimo, że baaardzo chciałam. Nigdy nie maiałam przyjemności być na takim spocie. Może kiedyś..... a tymczasem udanego spotkanka ;)
Zablokowany