Zdjęcia z pierwszych w Polsce zawodów w drifcie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
BubuPN

Zdjęcia z pierwszych w Polsce zawodów w drifcie

Post autor: BubuPN »

Zamieściłem już fotki z zawodów: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_bubupn
Winkiel zapewne też pstrykał foty więc mam nadzieję, że również je tu wrzuci
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Mav309 »

napisz jakas relacje czy bylo ciekawie...?
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
BubuPN

Post autor: BubuPN »

A owszem było ciekawie. Generalnie zawody zostały zdominowane przez BMW aczkolwiek startował też Rover 214, Subaru Impreza, Lotus Super Seven Turbo, Fiat 125P i Ford Taunus. Generalnie zawody przebiegały spokojnie poza dwoma dachowaniami. Pierwsze zaliczyło BMW przygotowane przez House Of Tuning, a drugie Fiat 125P w trakcie walki o trzecie miejsce już w finale (ogólnie szkoda gościa bo pojechał na prawdę świetnie). Pierwsze miejsce zajął Mielcarek, którego noty rzadko schodziło poniżej przynajmniej dwóch dziewiątek (to ten w BMW w kolorze morski błękit). Ogólnie jak na pierwszą tego typu imprezę w naszym kraju to można powiedzieć, że się udała, publiczność była upominana tylko dwa razy za wchodzenie poza wyznaczoną do tego linię, organizacja ogólnie bardzo udana (dojazdy do toru, parkingi, ochrona) no i przede wszystkim ludzie, którzy zapewnili na zawodach pełną kulturę bez żadnych ekscesów (jedynie mojemu kumplowi ktoś z Ibizy zwinął wkładkę ze zderzaka heh). Mam nadzieję, że nie skończy się tylko na tych zawodach i drift będzie w Poznaniu często gościł. Oto link do filmu z dachowaniem Fiata 125P http://www.walciu.neostrada.pl/dach.avi
Awatar użytkownika
Michal gti
Uzalezniony
Posty: 897
Rejestracja: 06 cze pt, 2003 4:32 pm
Posiadany PUG: 205 rallye, 205 GTi, 205 CTi, 205 RG Cabrio, 205 MultiVan, 306 GTi6, 505 GTi, 304 cabrio, 304 coupe
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: Michal gti »

Pierwsze miejsce zajął Mielcarek, którego noty rzadko schodziło poniżej przynajmniej dwóch dziewiątek (to ten w BMW w kolorze morski błękit)
Sprostowanie
1. miejsce BMW E30 2.5
2. Mielcarek BMW M5
3. BMW M3
:wink:

Faktycznie, szkoda fiata, bo radził sobie świetnie.
BubuPN

Post autor: BubuPN »

aha sorry, generalnie większość myśleliśmy, że Mielcarek wygrał :oops:
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Mav309 »

a jak przyjeto tego roverka214?
W koncu to FWD...niby nie do slizgania (ja tam jestem innego zdania).
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
BubuPN

Post autor: BubuPN »

mnie się nie podobał, kiepsko pojechał
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

generalnie naprzemian dodawał gazu i zaciągał ręczny, miał powiedzmy 3 metrowe drifty... wiec podejrzewacie pewnie jak to wygladało..

e30 dymiło przepięknie, Mielcarek cudownie gadał swoją V8, a 125p zaszokował wszystkich... było zajebiście.


Nie robiłem zdjęc, kręciłem filmy - przejazdy finalowe są do sciagniecia z f.t.pl
Zablokowany