TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Post autor: Fox »

Numery do osob ktore byly w Bieszczadach mam od tamtego tripu w komorce wiec nie powinno byc problemow z komunikacja. Jako ze wczoraj skonczyly mi sie tanie numery i moglem wybrac nowe to wpisalem numer Rafiego, takze jakby co Rafi to puszczaj ringa i bede oddzwanial i mozemy gadac do woli:) Ula mi nawet kupila zestaw sluchawkowy do telefonu wiec bedziemy w kontakcie:)

CB mam w samochodzie ale od czasow Kroscienka nie dziala. Zaniose je moze zaraz do serwisu bo mam kolo pracy i moze cos z nim zrobia przez te kilka godzin ktore zostaly...

edit: Serwis to jednak nie serwis tylko sklep wiec nici z nareperowania cb na czas. Pozostaje telefon.
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Post autor: cejot »

Niestety, ale los się na mnie uwziął... najpierw problemy z autem szykowanym na Tripa. Po chwili zwątpienia, rozwianym przez namowy kolegów, ustaleniu planu alternatywnego już wszystko wyglądało dobrze. Niestety w dniu wyjazdu organizm odmówił współpracy... :evil: :evil:
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
Altowiolistka
Uzalezniony
Posty: 832
Rejestracja: 26 gru pt, 2008 10:09 pm
Posiadany PUG: 205 1.9D forever
Lokalizacja: Warszawa; Sadowa

Re: TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Post autor: Altowiolistka »

kto w końcu pojechał do Pragi?
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Post autor: Para »

Na pewno pojechal Fox :)
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Re: TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Post autor: Marin205 »

Raf też pojechał - rozmawiałem z nim telefonicznie jak był już na tripie
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Post autor: cejot »

Wieść gminna niesie, że pojechali:
Fox
RafGentry
dzikson
Dervozavilus
bananowiec
thestruktor
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
Florek2b
Peugeot 205 Master
Posty: 2196
Rejestracja: 10 gru pn, 2007 5:34 am
Posiadany PUG: 205 GR 1,9 (jak ktoś jeszcze ma 1,9 w 5 drzwiach niech da znać :D)
Numer Gadu-gadu: 1958447
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Post autor: Florek2b »

no to cos frekwencja nie dopisala
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Post autor: RafGentry »

cejot pisze:Wieść gminna niesie, że pojechali:
Fox
RafGentry
dzikson
Dervozavilus
bananowiec
thestruktor
Wieść gminna źle niesie ;)

Pojechali
Fox
ja
Morpheuss
Helter Skelter (wpadł tylko na kemping w Otmuchowie)
Bananowiec
Dzikson
Dervo
Slavko (dołączył drugiego dnia)

Ja wczoraj w Pradze odłączyłem się od ekipy i pognałem przez Mlada Boleslav i Liberec do Zgorzelca, a stamtąd przez Poznań udaję się nad morze :)
Niestety ze względu na rezerwację w nadmorskim kurorcie nie było mi dane dokończyć zlotu, ale reprezentuję ekipę jako easy rider przemierzający Czechy i Polskę wzdłuż - nie wszerz :)

Odmeldowuję się, wracam po urlopie. Do tego czasu pewnie w temacie pojawi się sporo postów i zdjęć, bo jak zwykle działo się dużo i jest masa przygód do opowiadania...
:W
Awatar użytkownika
morpheusss
Junior
Posty: 370
Rejestracja: 25 wrz pt, 2009 2:37 pm
Posiadany PUG: 205 XS '89 TU3M - wrak & 205 XL TU3M & 205 Look TU3M
Numer Gadu-gadu: 2292990
Lokalizacja: Mikołów

Re: TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Post autor: morpheusss »

wieść gminna niesie, że zlot był zajebisty.
W życiu tak się nie najeździłem po nowiutkich, krętych górskich asfaltach. Zrobiliśmy z pugiem 990km i obydwoje jesteśmy bardzo zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Post autor: Fox »

My właśnie dotarliśmy również. Nie było już więcej problemów. Rafi właśnie dzwonił że jest już pugiem w Słupsku. Bananowcowi natomiast, jak nie omieszkał właśnie napisać w sms'ie skończyło się na autostradzie paliwo. Miał być trip na jednym baku no i prawie się udało. Bardzo nas to zaskoczylo bo bylismy przekonani ze po prostu dizelek zjechal z autostrady do Wroclawia. Zlot był tak rewelacyjny że brak słów żeby go teraz opisywać. Ula się tak wzruszyła tym jak wszyscy byli pomocni i w ogóle zajebiści że zamierza się zarejestrować na forum żeby to osobiście wyrazić:) Zdjęcia będę pewnie dopiero jutro albo i później bo dziś już nie mam zupełnie siły a jutro rano praca...

Jeszcze raz wielkie dzięki tym którzy przebyli z nami trasę. Takiego wyjazdu chyba się nigdy nie zapomni:)

PS: Wrzucę jednak ze dwa zdjęcia na pobudzenie apetytu. Wszystkich jest 517 więc trochę zejdzie zanim je jakoś przeglądnę. Jak dobrze pójdzie do Dzikson zabierze jakąś paczkę fotek jutro do Wawy.

Tutaj gdzie się zaczęła sobotnia, niesamowita impreza ( Bananowiec wciaga juz drugiego absyntowego drifta a na pierwszym planie John Travolta:) )
Obrazek

A tutaj kulminacja , ze specjalnymi pozdrowieniami dla bulgoczącego holendra z karawanu:)

Obrazek

PS2: Dzikson coś się opiera żeby samemu coś wpisać więc żeby nie było że zaginął w akcji to jest cały i zdrowy i jutro zwiedza Kraków.
Ostatnio zmieniony 16 sie pn, 2010 10:33 am przez Fox, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Dervozavilus
Maniak
Posty: 1152
Rejestracja: 26 kwie czw, 2007 12:37 pm
Posiadany PUG: 205 LucKy LooK 1.4 XSi
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: WF
Kontakt:

Re: TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Post autor: Dervozavilus »

Dotarłem i ja. W domu byłem o 0:40. Wszystkim tripowiczom dziękuję za świetną zabawę. Było zaprawdę bezbłędnie!

Bananowiec, kurczę, widziałem, że zwolniłeś jakoś na autostradzie, ale myślałem, że zaraz zjeżdżasz i to dlatego. Trzeba było mignąć długimi, wykonać telefon, to by się zorganizowało akcję ratunkową. Oj, kolegi, nie dobrze :/

Tymczasem uciekam, bo ledwo zipię. Trzymajcie się!
Awatar użytkownika
bananowiec
Uzalezniony
Posty: 610
Rejestracja: 02 kwie śr, 2008 10:36 pm
Posiadany PUG: 205 CTI TURBOGNÓJ , 205 1.8 dturbo forever
Numer Gadu-gadu: 4940298
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Post autor: bananowiec »

W końcu sam mogę napisać, że jakoś dojechaliśmy do domu, bo dopiero naprawiłem komputer który jak na złość nie chciał się włączyć.
Cieszę się, że wszyscy dotarli do domów.
A jeśli chodzi o moje zwalnianie na autostradzie to moja pierwsza myśl była taka, że PUG się obraził, że zostawiacie go w tyle ;) Okazało się, że pływak zawisł w pozycji wskazującej jeszcze ćwierć baku paliwa, a w rzeczywistości było już go na dnie. Całe szczęście, że akurat pojawił się zjazd na stację w Kątach Wrocławskich.Dojechaliśmy na nią z szarpiącym i gasnącym silnikiem.
Aśka znowu płacze ze śmiechu po zobaczeniu zdjęcia z camperem :)
Napiszę coś więcej wieczorem gdy wrócę z pracy.
Awatar użytkownika
Slavko
Junior
Posty: 276
Rejestracja: 30 mar pn, 2009 9:50 am
Posiadany PUG: 205 XRD 91`
Numer Gadu-gadu: 6259259
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Post autor: Slavko »

Ja wczoraj dotarłem bez problemu a dzisiaj walnął mi wąż od chłodnicy :P
Z niecierpliwościa czekam na więcej zdjęc i dziękuje wszystkim za swietnie spedzony czas :)
Awatar użytkownika
morpheusss
Junior
Posty: 370
Rejestracja: 25 wrz pt, 2009 2:37 pm
Posiadany PUG: 205 XS '89 TU3M - wrak & 205 XL TU3M & 205 Look TU3M
Numer Gadu-gadu: 2292990
Lokalizacja: Mikołów

Re: TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Post autor: morpheusss »

Jako że pewnie nikt się nie przyzna ile się zrzucił na mnie i Gosię po sobotnich pogaduchach z czeską Policie wymyśliłem że odwdzięczę się ekipie robiąc koszulki Praga 2010 ; )
kto był niech podsyła na PW rozmiar i kolor jaki sobie życzy. Rozmiarówkę damską/męską wrzucę jak już znajdę firmę która będzie drukować ;)
Co do treści... coś wymyślę, ale na pewno będzie nawiązanie do Bananowca któremu brakło paliwa... padłem :D
Awatar użytkownika
dzikson
Maniak
Posty: 1191
Rejestracja: 23 sty wt, 2007 10:23 pm
Posiadany PUG: 205XS
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TRIP 2010 - najazd na Pragę?

Post autor: dzikson »

Wypad świetny, bez strat w ludziach i sprzęcie.
Przepis prosty - dużo krętych, górskich asfaltów i atrakcyjny cel u kresu wyprawy.

Razem z 330 kilometrową rozgrzewką na dzień przed Tripem, dla mnie to ponad 2 000 km w 6 dni.

Jeszcze dziś rano, w klubowej koszulce :wink: promowałem fanklub na krakowskim Starym Mieście (Ula, Fox - wielkie dzięki za nocleg), a w czasie luźnego powrotu zaliczyłem zamek w Chęcinach. Podjazd ciekawy, ale nawierzchnia słaba.
Do sudeckich serpentyn się nie umywa :P

Gratsy dla wszystkich uczestników za pozytywne podejście i konsekwencję w decyzjach.
Czekam na kolejną okazję, by zobaczyć zainteresowanie, jakie wywołuje kolumna żwawych 205 :D
ODPOWIEDZ