impreza Katowice - relacje

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
vir

impreza Katowice - relacje

Post autor: vir »

No więc spotkaliśmy się wczoraj w knajpie. Z rozpoznaniem siebie większych problemów nie było. Obecni byli:

Kalinka + Vir
Rychoo + Basia
Iveras + nikt
Mój kumpel Sebastian + też nikt

Było sympatycznie. Iveras troche szybko spier.....ł, ale reszta twardo się trzymała. Pod koniec haja się szykowała, ale oczywiście widząc taką potężną grupę jak my - złoczyńcy uciekli.

No i to chyba tyle :lol: :lol: :lol:

Oby więcej takich spotkań i oby ludzi więcej było :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

No tak....dziękuję wszystkim za przybycie :twisted:
Ale i tak warto było się spotkać nawet w tak skromnym gronie (liczy się jakość a nie ilość :)) Generalnie uważam że było super! A z tą hają....no tak.....niby coś tam było....ale jak zobaczyli jaki Vir jest szeroki w barach (dzień wcześniej pzrez 3 godz rąbał drewno dla Kalinki :D) to od razu wymiękli :mrgreen:
Planowaliśmy prosto z knajpy iść na Mayday, ale uznaliśmy że jesteśmy zbyt "normalnie" ubrani :lol:
Szkoda że nikt więcej nie przyjechał, ale Wasza strata! Musicie się poprawić następnym razem :D
P.S Kalinka dała barmanowi breloczki za 10 zł, więc od dzisiaj jest prezesem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
BubuPN

Post autor: BubuPN »

to trza było podskoczyć do apteki po rękawiczki gumowe i maski chirurgiczne :mrgreen:
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

Szkoda że wam nie spuścili wp...lu :D Następnym razem może będzie nas więcej, ale na pewno nie pójdziemy do Paradoxu :D hehe
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Humve
Junior
Posty: 325
Rejestracja: 21 sty śr, 2004 7:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Humve »

nie mogłem przyjechać bo musiałem coś ważnego załatwić ale następnym razem będe a co do kalinki to czemu ona została prezesem
PRAWKO odebrane 7 luty 2007 i autko juz moje 205 1,4 60KM + GAZ
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

Ten zaś to samo!
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

Humve...wyjdź gdzieś na miasto i popytaj w sklepach czy nie mają czasem parę kilo "poczucia humoru" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Taki zakup zaoszczędziłby Ci wielu stresów!
Iveras możesz być pewny że Paradox jest już skreślony z mojej listy knajp! A co do wp..lu, to później Ty byś dostał od Nas, za to że tak szybko się zmyłeś i nie mógłbyś nas bronić :lol:
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Ramzes

Post autor: Ramzes »

Wiem :) To pewnie Iveras ich nasłał !! :mrgreen: Widocznie ma inne poczucie humoru i lubi patrzeć jak fanklub 205 ktos ''próbuje'' skopać :) Adekwatnie do Humve :), który za wszelką cenę chce być prezesem :)
Ramzes

Post autor: Ramzes »

ps. Rychu, nie chce nic mówić ale mi sie zbliża coraz szybciej post ''69'' a Ty do 200 dobijasz :) także wiesz co to oznacza ? :-) :lol: :twisted: Teraz Rychu stawia :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

Noooo......jeszcze troszkę pociągniemy ten temat i trzeba będzie coś wymyśleć 8)
A nie wiem czy zauwazyłeś, ale Humve zbliża się do 300 :!: A że jeszcze w dodatku jest najmłodszy więc "wyposażenie" imprezki chyba zostawimy jemu :mrgreen:
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

Coś czuje że kiedy ta Imprezka wreszcie dojdzie do skutku to po całej nocy nadrabiania jubileuszy, rocznic, rekordów, toastów, do domu będziemy wracać na czworakach i pewnie przez kolejny tydzień jeszcze nie dojdziemy!
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
vir

Post autor: vir »

Ale się temat rozwinął.
Iveras nasłał na nas złoczyńców, ale od razu widać było, że nie mieli szans. Jeden ze strachu położył się na stole, potem uciekł i zostawił 7,50zł, myśląc, że tym nas przekupi. Niestety jak już wyszliśmy to ich nie było.
Co do Kalinki to prezesem została bo dała barmanowi breloczki za uwaga!!! 10zł + 2 za przesyłkę 8) 8) :shock: :shock: :shock:
On też chyba ma 205 i być może będziemy mieć nowego klubowicza.
Humve my to ostatnio ustaliliśmy, ale Cie nie było.
Co do imprez to nie chce nic mówić, ale za niedługo rozpoczęcie grudnia, potem mikołaj, święta, sylwester, potem ferie więc trzeba się już szykować. :lol: :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 12 lis pt, 2004 2:15 pm przez vir, łącznie zmieniany 1 raz.
Ramzes

Post autor: Ramzes »

To tylko jeszcze zrobimy wspólne ''Zlot w Banku Śląskim'' weźmiemy pieniądze i biba :) polatamy sobie helikopterem - jakies skoki i te sprawy :P :mrgreen: :lol:
Humve
Junior
Posty: 325
Rejestracja: 21 sty śr, 2004 7:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Humve »

ta dała coś barmanowi a nigdy na żadnym zlocie nie była jakieś 2 osoby powiedziały że została ale każdy musi się zgodzić to narazie nikt nie jest

skończ :!: :evil:
PRAWKO odebrane 7 luty 2007 i autko juz moje 205 1,4 60KM + GAZ
Awatar użytkownika
simonszop
Junior
Posty: 208
Rejestracja: 01 lut ndz, 2004 2:42 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: simonszop »

humve pisze:ta dała coś barmanowi a nigdy na żadnym zlocie nie była jakieś 2 osoby powiedziały że została ale każdy musi się zgodzić to narazie nikt nie jest
humve => polamales mi psychike...
Zablokowany