Kolejny zlot w Katowicach :)

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.

Gdzie i kiedy??

Parking na Muchowcu, 05.12
1
14%
Parking na Muchowcu, 28.11
5
71%
Knajpa przy Wesołym Miasteczku, 05.12
0
Brak głosów
Knajpa przy Wesołym Miasteczku, 28.11
1
14%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Kolejny zlot w Katowicach :)

Post autor: Rychu »

No i niechybnie nadchodzi termin kolejnego zlotu :)
Już tradycyjnie wybór miejsca i czasu pozostawiam Szanownemu Państwu, chociaż pozwolę sobie z góry narzucić tylko po dwie możliwości :P
Oczywiście w razie mocnych i nieprzewidywanych opadów deszczu/śniegu znajdziemy schronienie w podziemnym parkingu pobliskiego Geant :)
Ostatnio było 8 wehikułów marki Peugeot (jeden cfaniak przyjechał nawet 206 :)), więc tym razem nie może być gorzej!!!
Godzina jak zwykle 12:00.
Oczywiście wszelkie wnioski i zażalenia będą rozpatrzone ( czyt. odrzucone :lol: ) w trybie expresowym!
Jak zwykle pytania i uwagi dawać na forum lub na GG 2882629 :D
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Humve
Junior
Posty: 325
Rejestracja: 21 sty śr, 2004 7:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Humve »

no ja dałem na Parking na Muchowcu, 28.11 tam gdzie ostanio, było spoko, moim zdaniem to chyba najfajniejsze miejsce
PRAWKO odebrane 7 luty 2007 i autko juz moje 205 1,4 60KM + GAZ
Ramzes

Post autor: Ramzes »

Dla mnie jest to obojetne takze nie glosuje :)))
sebol

Post autor: sebol »

Każdy ma głosować i basta!! Mam nadzieję, że pogoda będzie ok., bo jak na razie to nic ciekawego za oknem..brr Tam obok jest knajpka a raczej restauracja można coś wypić lub zrobić małą konsumpcję....jeśli idzie o ceny to raczej drogo. :mrgreen:
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

od tego mamy 205 żeby nas podwiozły do tańszej knajpy na żarło :) do zobaczenia 28 na muchowcu!
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Ramzes

Post autor: Ramzes »

Sebol jesli tak sie upierasz to zaglosuje za wiekszoscią ! :)
sebol

Post autor: sebol »

...Ramzes 88 spokojnie z postami, bo już 69 był :lol: ....a swoją drogą dołączyłem do większości 8) . Jestem ciekaw, co tym razem będziemy robić. :?: Może trzeba coś wymyślić ambitniejszego... niech każdy poda jakąś „wizję” tych naszych zlotów :roll: bo inaczej będziemy zmieniać tylko daty naszych zlotów na fotkach..
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

możnaby na laski jeździć po mieście :D Powiedzmy, że dajemy sobie po godzinie czasu na wyrwanie laski i po wykonaniu zadania spotykamy się spowrotem na parkingu i oceniamy kto poderwał najlepszą, dobre? :D
Możnaby zrobić tego grila nieszczęsnego ale w warunkach sprzyjających życiu, czyli nie teraz :P lub też udać się na tą konsumpcję.
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
sebol

Post autor: sebol »

Buahahhaa ... :lol: pierwsza opcja jest ok. Jak znam życie Humve będzie najlepszy ( mam na myśli przedostatni zlot).Każdy pomysł na wagę złota
BubuPN

Post autor: BubuPN »

od jajcarskich rzeczy macie temat na ogólnym :twisted: chodzi o BMW dla dresa of kors
zbr

Post autor: zbr »

ja jak zawsze jako gosc:D muchowiec 28 mi pasuje:)
Ramzes

Post autor: Ramzes »

coś mi się powoli wydaje że jak dalej bedziemy współ istnieć jako śląski klub P205 to zapchamy całe forum i wszędzie bedzie pisać ''zlot Katowice, Katowice Relacje ze zlotu'' :-) :lol: :lol: W sumie oby tak dalej :mrgreen:
Humve
Junior
Posty: 325
Rejestracja: 21 sty śr, 2004 7:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Humve »

sebol pisze:Jak znam życie Humve będzie najlepszy ( mam na myśli przedostatni zlot).
co ty miałeś na myśli :?: :?:
PRAWKO odebrane 7 luty 2007 i autko juz moje 205 1,4 60KM + GAZ
sebol

Post autor: sebol »

Nic...podobał mi się ten złoty łańcuch 8) ..i dlatego sądzę, że pewnie byś był najlepszy. Na taki wabik na pewno niejedna laska poleci :mrgreen:
BubuPN

Post autor: BubuPN »

hehe Humve goes bling bling :mrgreen:
Zablokowany