30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Agnieszka
Uzalezniony
Posty: 998
Rejestracja: 31 mar pn, 2008 9:51 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Lokalizacja: Marki (koło Warszawy)
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: Agnieszka »

Tak trzydziestkę świętują nasi francuscy sąsiedzi:



A czy Peugeot Pietrzak jest w stanie zapewnić tyle miejsca, żebyśmy mogli zrobić sobie takie zdjęcie:
Załączniki
30Ans_lemans_Grille-de-dep.jpg
Awatar użytkownika
Magnumhigins
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie pn, 2014 6:16 pm
Posiadany PUG: 205 GTI
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: Magnumhigins »

Pani robi bardzo fajne zdejcia !!!

For sure it will not be so huge but i'm sure that we will be able to make nice photo !!
moja auto ---> TU
Awatar użytkownika
Stopx
Uzalezniony
Posty: 645
Rejestracja: 26 mar pn, 2007 8:57 am
Posiadany PUG: Gejtry
Lokalizacja: Warszawa

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: Stopx »

Oooo matko... Jak tu teraz po tym trajlerze zasnąć... I co gorsza - jak tych francuskich skubańców przebić? ;)
Awatar użytkownika
jarema205
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 08 wrz sob, 2012 7:58 pm
Posiadany PUG: GTI, CJ, XR, XRD, XRD, LOOK
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kielce

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: jarema205 »

Żbojadów raczej nie przebijemy... :N
W Bełchatowie nikt nie spodziewał się takiej frekwencji... a to oznacza, że potrafimy się zmobilizować :D
Na Fb już 52 osoby zapisane, a do 6 września jeszcze trochę czasu zostało, także na pewno będzie rekordowa liczba 205 :mrgreen:
XR in PROGRESS :D
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: Martinoo »

Z. Trójmiasta juz wiem ze jadą na pewno 2x 205

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
Magnumhigins
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie pn, 2014 6:16 pm
Posiadany PUG: 205 GTI
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: Magnumhigins »

We hope that we will break the record !!!!

breaking news: there will be after party in "city rock" Katowice in evening and gifts ......

Follow the news on the FB created by Rafgentry (thanks a lot for his help)

https://www.facebook.com/events/2323457 ... pe=regular
moja auto ---> TU
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: woocash »

tylu griffe'ów to my nie mamy skąd wytrzasnąć więc nie trzeba tyle miejsca...

ale... jakby się pojawiło 50 x 205 to by wszystkim szczęka opadła :mrgreen:
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: 2mouse »

A co się będzie tam działo? Ktoś coś wie? Jest jakiś program? Ktoś odpowiedzialny za ten program z imienia i nazwiska? Przyznam, że jechać 300 km po to żeby postać na placu, to jakby średnio interesujące?...
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: RafGentry »

2mouse pisze:A co się będzie tam działo? Ktoś coś wie? Jest jakiś program? Ktoś odpowiedzialny za ten program z imienia i nazwiska? Przyznam, że jechać 300 km po to żeby postać na placu, to jakby średnio interesujące?...
Jak to co się będzie działo? Postoimy z puszką Harnasia, poplujemy pod buty, wypalimy po L&M-ie i rozjedziemy się do domów 8)7

A tak na serio, to sorry Piotrek, jeśli masz przyjechać z takim właśnie nastawieniem, to faktycznie lepiej oszczędź sobie tych paruset kilometrów...

Odpowiedzi na tak postawione pytania nie zamierzam udzielać. Jeśli chcesz faktycznie czegoś się dowiedzieć, podbij do mnie, pogadamy jak ludzie.
Awatar użytkownika
marcinpug
Junior
Posty: 442
Rejestracja: 11 lis ndz, 2007 6:21 pm
Posiadany PUG: 205 GTI 167KM 305 GT 205 1.6 automatic 205 1.9 automatic
Numer Gadu-gadu: 2052464

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: marcinpug »

Ja również uważam , że jeśli istnieje jakiś plan imprezy to powinieneś go udostępnić ewentualnie podać do wiadomości , że taki plan jest w opracowaniu.
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: RafGentry »

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że do imprezy pozostały jeszcze prawie 3 miesiące. Moim zdaniem roszczeniowa postawa w tym momencie jest nieco nie na miejscu bo tak naprawdę organizacja dopiero się rozpoczęła.

Co do planu jeszcze - skoro organizowana jest impreza, to chyba jasne, że on jest. Trudno jednak oczekiwać podania go już teraz na złotej tacy, skoro nadal trwają rozmowy z wieloma partnerami i jest jeszcze wiele niewiadomych.

Ja nie wiem, czy robicie sobie jaja, czy naprawdę szukacie dziury w całym?

Żeby była jasność. To nie żaden układ, ani zmowa. Nikt niczego przed nikim nie ukrywa. Impreza jest dla wszystkich, a bieżące informacje na jej temat podaje Philippe na oficjalnej stronie spotkania. Gdybyście zamiast marudzić, przeczytali jego posta na tej stronie, nie musiałbym się teraz produkować.

https://www.facebook.com/events/2323457 ... l_activity

Dołączcie proszę do wydarzenia i śledźcie na bieżąco temat. Wszystkie ważne informacje będziemy podawać z jak największym wyprzedzeniem.

Jeśli zaś ktoś nie jest zainteresowany imprezą i nie zamierza w niej uczestniczyć, proszę o powstrzymanie się od komentarzy.
renia1982
Junior
Posty: 143
Rejestracja: 31 maja pt, 2013 6:22 pm
Posiadany PUG: 205 GTI Phase I
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: renia1982 »

Chyba się skuszę. Pogadam z szefem o urlopie na wrzesień.
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: 2mouse »

RafGentry pisze:Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że do imprezy pozostały jeszcze prawie 3 miesiące. Moim zdaniem roszczeniowa postawa w tym momencie jest nieco nie na miejscu bo tak naprawdę organizacja dopiero się rozpoczęła.

Co do planu jeszcze - skoro organizowana jest impreza, to chyba jasne, że on jest. Trudno jednak oczekiwać podania go już teraz na złotej tacy, skoro nadal trwają rozmowy z wieloma partnerami i jest jeszcze wiele niewiadomych.

Ja nie wiem, czy robicie sobie jaja, czy naprawdę szukacie dziury w całym?
Rafał, przestań proszę histeryzować. Jako dziennikarz, znakomicie zdajesz sobie sprawę, że rzetelna informacja to podstawa wszystkiego. Na razie poza entuzjastycznymi wpisami Philippa nie ma nawet gdybań na temat, co by mogło się tam wydarzyć. Informacji kto, co, trzeba się domyślać, a nie ma ich podanych kawa na ławę. Taka organizacja pachnie raczej masełkiem czosnkowym, a nie profesjonalizmem w realizacji eventów. Stąd moje pytania. Na które chciałbym otrzymać odpowiedź, bo jak gdzie indziej napisałem, może można byłoby w czymś pomóc, a na razie nie bardzo wiadomo w czym jakaś pomoc by się przydała. A jeśli nie wiadomo jeszcze co mogłoby się wydarzyć, to może trzeba by się nad tym wspólnie zastanowić.
Na bieżąco chciałbym się dowiedzieć, na ile jest to zaangażowany Pietrzak. Czy daje tylko plac, czy coś więcej. Czy ma kogoś, kto to ogarnia, czy tylko bliżej nieokreślona osoba z marketingu entuzjastycznie powiedziała 'tak robimy". Domyślam się, że reklama w Automobiliście kosztowała kilka złotych, więc ktoś coś musi wiedzieć na ten temat... :)
Poza tym trzy miesiące na taki event oznacza, że już jest opóźnienie... :twisted: Troszkę się naorganizowałem imprez w życiu, to nieco wiem i dlatego mnie to ciekawi... :Y
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: robson »

2mouse pisze:
RafGentry pisze:Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że do imprezy pozostały jeszcze prawie 3 miesiące. Moim zdaniem roszczeniowa postawa w tym momencie jest nieco nie na miejscu bo tak naprawdę organizacja dopiero się rozpoczęła.

Co do planu jeszcze - skoro organizowana jest impreza, to chyba jasne, że on jest. Trudno jednak oczekiwać podania go już teraz na złotej tacy, skoro nadal trwają rozmowy z wieloma partnerami i jest jeszcze wiele niewiadomych.

Ja nie wiem, czy robicie sobie jaja, czy naprawdę szukacie dziury w całym?
Rafał, przestań proszę histeryzować. Jako dziennikarz, znakomicie zdajesz sobie sprawę, że rzetelna informacja to podstawa wszystkiego. Na razie poza entuzjastycznymi wpisami Philippa nie ma nawet gdybań na temat, co by mogło się tam wydarzyć. Informacji kto, co, trzeba się domyślać, a nie ma ich podanych kawa na ławę. Taka organizacja pachnie raczej masełkiem czosnkowym, a nie profesjonalizmem w realizacji eventów. Stąd moje pytania. Na które chciałbym otrzymać odpowiedź, bo jak gdzie indziej napisałem, może można byłoby w czymś pomóc, a na razie nie bardzo wiadomo w czym jakaś pomoc by się przydała. A jeśli nie wiadomo jeszcze co mogłoby się wydarzyć, to może trzeba by się nad tym wspólnie zastanowić.
Na bieżąco chciałbym się dowiedzieć, na ile jest to zaangażowany Pietrzak. Czy daje tylko plac, czy coś więcej. Czy ma kogoś, kto to ogarnia, czy tylko bliżej nieokreślona osoba z marketingu entuzjastycznie powiedziała 'tak robimy". Domyślam się, że reklama w Automobiliście kosztowała kilka złotych, więc ktoś coś musi wiedzieć na ten temat... :)
Poza tym trzy miesiące na taki event oznacza, że już jest opóźnienie... :twisted: Troszkę się naorganizowałem imprez w życiu, to nieco wiem i dlatego mnie to ciekawi... :Y
Piotrek musisz cierpliwie czekać :D
Ostatnio zmieniony 16 cze pn, 2014 9:25 pm przez robson, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamkiler
Maniak
Posty: 1279
Rejestracja: 29 sie pn, 2005 8:05 pm
Posiadany PUG: 205 TCTi
Numer Gadu-gadu: 3470719
Lokalizacja: Łomianki

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: Kamkiler »

2mouse pisze:
robson pisze:Piotrek jaki dziennikarz zwykły internetowy pismak,ale się uśmiałem :D
Proponowałbym poprzestać na odniesieniach merytorycznych, dla czystości wątku... :Y
Robimy wszystko by przyjechać, choćbym miał się tylko przywitać
Czeka nas jeszcze duzo pracy http://www.kamkiler.205.pl
ODPOWIEDZ