30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
operatorbazooki
Maniak
Posty: 1061
Rejestracja: 11 lut sob, 2012 3:08 pm
Posiadany PUG: 205 xs
Lokalizacja: Komorów pod W-wa

Re: 30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Post autor: operatorbazooki »

Ostre słowa padają, żałuję że nie byłem dłużej i że nie mogę sam się wypowiedzieć na ten temat.
Miejscówka... no cóż, następnym razem na taki spot zapraszam do mnie na wieś na działkę. Maszyny się zmieszczą i będzie kibel :D
Pozdrawiam też wszystkie "mordy" bo fajnie było wpaść nawet na chwilę!
Robson'a też pozdrawiam !
Kika, pamiętaj o tym buziaku co wisisz jak Piotruś nie będzie patrzył!!!
Fan 205, bez 205 :)
Awatar użytkownika
mlody333
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 23 cze sob, 2012 4:39 pm
Posiadany PUG: Był 205, 307 jest 106 TU1JP oraz 207 TU5JP4
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kielce

Re: 30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Post autor: mlody333 »

2mouse pisze:
Fox pisze:Nie działo się tam absolutnie nic.
Jakbym, $#%&$$^%, widział to 4 miesiące wcześniej, wykłócając się o program... 8)7
"Nie, nie, wszystko będzie fajnie, marudzisz"... Tyle usłyszałem... 8)7 :D
No, to chyba nie było fajnie? :x

Cóż, albo da się coś zrobić ludziom, którzy robią takie eventy na co dzień, profesjonalistom, albo będzie tak dalej... :N
Piotrek myślę, że na Miedzianej lepiej by to ogarnęli, byłoby wszystko czego brakowało w Katowicach, jeździsz regularnie na Super Oes i masz porównanie. Ja bywam jeszcze na zlotach Capri i przyznam tam jest zabawa integracja. Hoteli w okolicy do wyboru do koloru, w zależności od zasobności portfela i wymagań, miejsce na grila, ognisko po spocie, tor do prób sportowych, trawa do siedzenia, bar na miejscu, a lokalni przedsiębiorcy jak tylko wyczują imprezę wystawiają budki z żarciem. Na Super Oes przyjeżdża nawet mobilna "kapciarnia". Moje doznania pewnie potwierdzi kilka osób, które regularnie bywają na Miedzianej.
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Post autor: 2mouse »

mlody333 pisze:Piotrek myślę, że na Miedzianej lepiej by to ogarnęli, byłoby wszystko czego brakowało w Katowicach, jeździsz regularnie na Super Oes i masz porównanie. Ja bywam jeszcze na zlotach Capri i przyznam tam jest zabawa integracja. Hoteli w okolicy do wyboru do koloru, w zależności od zasobności portfela i wymagań, miejsce na grila, ognisko po spocie, tor do prób sportowych, trawa do siedzenia, bar na miejscu, a lokalni przedsiębiorcy jak tylko wyczują imprezę wystawiają budki z żarciem. Na Super Oes przyjeżdża nawet mobilna "kapciarnia". Moje doznania pewnie potwierdzi kilka osób, które regularnie bywają na Miedzianej.
Wiesz, Miedziana to tylko miejsce z infrastrukturą. Ale dołożywszy do tego organizację, to jest potencjał na super imprezę dla WSZYSTKICH. Dla tych pieszczących lakier, hołubiących dzieci i tych wiecznie umazanych olejem... :) Bo jest infrastruktura.
No, ale darmo się tego zrobić nie da, trzeba by kilka złotych uzbierać. Czyli sponsorzy, czyli media, czyli do roboty od jutra. :W
Jakby co, to program jest gotów, kalkulacja jest gotowa, podwykonawcy wynegocjowani... 8)
Awatar użytkownika
allman1
Uzalezniony
Posty: 714
Rejestracja: 04 mar ndz, 2012 6:52 pm
Posiadany PUG: 205 CTI 1,9. Pod opieką: 205 XE leżak. Ex. Green. R.I.P. 205 XRD.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: allman1
Lokalizacja: Leszno

Re: 30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Post autor: allman1 »

:D :D :D
Załączniki
Zrzut ekranu 2014-09-07 o 15.12.33.png
Zrzut ekranu 2014-09-07 o 15.12.33.png (220.71 KiB) Przejrzano 7295 razy
Awatar użytkownika
kika
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 30 gru ndz, 2012 11:46 am
Posiadany PUG: 205 1.1 XE "leżak"
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Leszno

Re: 30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Post autor: kika »

Pierwsze śliwki robaczywki, ale ja tam będę miała miłe wspomnienia z Katowic. Fajnie było zobaczyć Was po raz kolejny, a i o nowe znajomości wcale nie było trudno. Dzięki woocashowi zobaczyłam Katowice, o jakich mi się nie śniło, kolejny kawałek Polski przestał być białą plamą. Jestem przekonana, że kolejne imprezy tego typu będą się coraz bardziej udawały. Ale następnym razem chyba warto pomyśleć o tym, jak pomóc osobom z forum, które biorą się za organizację. Jeśli każdy zrobi chociaż małą pierdę, będzie można liczyć na przefantastyczną zabawę. :W
Blue is the color of my true love paint.
Awatar użytkownika
scaliburgreg
Junior
Posty: 319
Rejestracja: 11 gru ndz, 2011 4:04 pm
Posiadany PUG: 205 XS TU3S 88'
Numer Gadu-gadu: 5932746
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Re: 30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Post autor: scaliburgreg »

Ja ciesze się, że mogłem zobaczyć twarze, które do tej pory były tylko virtualne, oraz cała gromadę klasyków w jednym miejscu. Choć do samej organizacji też mam sporo zastrzeżeń bo po prostu nic się nie działo.

Jestem przekonany, że o wiele ciekawiej było na afer party oraz w trakcie wypadów na miasto, ale niestety nie mogłem zostać do niedzieli.
Obrazek
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Post autor: grzesiek309 »

Najwięcej marudzą Ci, którzy byli najkrócej.
Chcieliście atrakcji, to niedaleko była mega impreza (coś tam ze słońcem... jakoś tak :wink: )

Ja przyjechałem spotkać znajomych, poznać tych których jeszcze nie znam i pooglądać peugeoty.
Niestety nie ze wszystkimi udało się poznać i porozmawiać, czego żałuję :(

Jedyne kółko wzajemnej adoracji jakie zaobserwowałem to kółko Wiejskich Tunerów(jak to będzie po czesku?) 8)7 Trudno oczekiwać, że koło 100 osób stanie w kółeczku i każdy z każdym sobie spokojnie porozmawiał. Osobiście z kim chciałem, to spokojnie pogadałem i wyobcowany się nie czułem, mimo posiadania auta z parkingu "biedy i wstydu" 8)7

Przyznać trzeba, że organizacyjnie Grupa Pietrzak dała ciała, nie wiem tylko skąd zarzuty pod adresem pana w białym kitlu, który był w zasadzie gościem :?

Największą atrakcją na miejscu była chyba Ścierka Ernesta i jego ryneczek 8)

After party w knajpce bardzo udane, chyba każdy się najadł ciepłej pizzy i napił zimnego piwka :D


p.s. Byłbym zapomniał. Nie wyspałem się cholera, bo obok spało dziecko, które się darło całą noc, a rodzice się nie potrafili nim zająć :lol: 8)7 :mrgreen: :D

p.s.2. Pod rąd naginałem wczoraj aż 3,9km :shock: Sprawdziłem dziś wracając.*
*wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :wink:
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
Awatar użytkownika
Alimantado
Uzalezniony
Posty: 616
Rejestracja: 04 cze pn, 2012 9:51 am
Posiadany PUG: 205 XS 1,4 leżak
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wieliczka

Re: 30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Post autor: Alimantado »

Pomimo iż mam najładniejszego XS'a w Polsce a pewnie i w całej galaktyce i to JA powinienem dostać wszystkie nagrody łącznie z tą wycieczką do Bułgarii, o której mówiło jury 8) to jednak podobało mi się.
Poznałem ludzi, których znałem tylko z monitora. Obejrzałem mnóstwo fajnych Pugów i odbyłem mnóstwo ciekawych rozmów.
Dzięki wszystkim za mile spędzony czas.
Pozdro.
"Bądź zmianą, jaką chciałbyś widzieć na świecie"
Awatar użytkownika
allman1
Uzalezniony
Posty: 714
Rejestracja: 04 mar ndz, 2012 6:52 pm
Posiadany PUG: 205 CTI 1,9. Pod opieką: 205 XE leżak. Ex. Green. R.I.P. 205 XRD.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: allman1
Lokalizacja: Leszno

Re: 30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Post autor: allman1 »

Przeniesiony do właściwego działu.
Ostatnio zmieniony 08 wrz pn, 2014 2:37 pm przez allman1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aver
Junior
Posty: 275
Rejestracja: 17 sty czw, 2013 12:17 am
Posiadany PUG: XTD
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Konin-Poznań

Re: 30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Post autor: aver »

DSC_0025 (Kopiowanie).JPG
DSC_0095 (Kopiowanie).JPG
DSC_0089 (Kopiowanie).JPG
DSC_0086 (Kopiowanie).JPG
DSC_0075 (Kopiowanie).JPG
DSC_0070 (Kopiowanie).JPG
DSC_0049 (Kopiowanie).JPG
DSC_0055 (Kopiowanie).JPG
DSC_0058 (Kopiowanie).JPG
DSC_0043 (Kopiowanie).JPG
DSC_0040 (Kopiowanie).JPG
DSC_0029 (Kopiowanie).JPG
DSC_0021 (Kopiowanie).JPG
DSC_0019 (Kopiowanie).JPG
DSC_0013 (Kopiowanie).JPG
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4907
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Post autor: moralez »

Jako posiadacz najbrzydszego auta na zlocie moze nie powinienm pisac, ale.
Faktycznie organizacja kulala, a brak zaplecza typu żarcie-(pozniej nawet)kibel wola o pomste. Ale zdecydwanie było warto jechac zobaczyc ponad szescdziesiat 205.
Jako epicką wręcz zapamiatam podróż gierkówka z ekipą z Warszawy w 12 aut. Zwalniajace a potem przyspieszajace przy nas maseratti, porsche, audi, merc amg jadace na SCP... bezcenne.

Niestety jesli wstaje sie o 5.00 rano i od 11 do 16 koczuje się na nasloneczninym parkingu, to nawet najciekawsze rozmowy nie wygrają ze zmeczeniem.

Mozna zawsze uczcic kolejne urodziny na zlocie PKP na ktory w koncu sie wybiore jesli będzie można znów was spotkac :wink:
Awatar użytkownika
jarema205
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 08 wrz sob, 2012 7:58 pm
Posiadany PUG: GTI, CJ, XR, XRD, XRD, LOOK
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kielce

Re: 30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Post autor: jarema205 »

allman1 pisze: Brak jakichkolwiek "atrakcji" dla gości zlotu. Tam po prostu nie było co robić. Żeby chociaż kategoria "Najładniejsze 205 wg publiczności" z głosowaniem jakimś albo coś... Nie wspomnę o jakichś konkursach, nawet niezbyt wyszukanych... Najgłośniejszy wydech, najlepsze audio, demontaż podsufitki na czas... No nie wiem, ale coś w czym każdy mógłby wziąć udział. Miss zlotu, najniższy prześwit... COKOLWIEK!
Ja bym dorzucił zdejmowanie deski na czas :D 8)7

Największą niespodzianką zlotu było dla mnie to GTI:
http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid= ... 205_19_gti
XR in PROGRESS :D
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Post autor: RafGentry »

Panowie, ten temat jest o rezerwacji miejsc w hostelu i dawno powinien zostać zamknięty. Proszę piszcie w drugim katowickim wątku. _O_
Awatar użytkownika
Paka
Junior
Posty: 188
Rejestracja: 30 wrz ndz, 2007 11:56 am
Posiadany PUG: 1.9 GTI16, 1,4 look xsi, Partner Teppe 1,6
Numer Gadu-gadu: 9032621
Lokalizacja: Kielce

Re: 30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Post autor: Paka »

Rafał Masz rację, więc zamknij ten wątek i bedzie po problemie. :)
Paka Rally Team
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice. Zapisy na hostel.

Post autor: RafGentry »

Paka pisze:Rafał Masz rację, więc zamknij ten wątek i bedzie po problemie. :)
Nie wiem, czy mnie dobrze zrozumiałeś. W tej chwili dyskusja toczy się w dwóch wątkach. Ja proszę tylko, żebyście pisali w tym: http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.ph ... &start=180

Temat hostelowy był pomocniczym, mającym na celu rezerwacje miejsc. Dyskusje tutaj to offtopic.
ODPOWIEDZ