53 Rajd Barbórka - temat organizacyjny

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Indjana
Uzalezniony
Posty: 506
Rejestracja: 14 kwie pn, 2014 1:53 pm
Posiadany PUG: CJ
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: 53 Rajd Barbórka - temat organizacyjny

Post autor: Indjana »

sekator pisze: a kolejna sprawa, też wolałbym nie uszkodzić głupio takiego cukierka :W
Postawiłbym w salonie i się na niego tylko i wyłącznie patrzył, nigdy bym go nie odpalił ze strachu, że coś się stanie.
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 53 Rajd Barbórka - temat organizacyjny

Post autor: sekator »

Indjana pisze:
sekator pisze: a kolejna sprawa, też wolałbym nie uszkodzić głupio takiego cukierka :W
Postawiłbym w salonie i się na niego tylko i wyłącznie patrzył, nigdy bym go nie odpalił ze strachu, że coś się stanie.
nie przesadzaj :P
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 53 Rajd Barbórka - temat organizacyjny

Post autor: 2mouse »

woocash pisze:Ciekawe co na te zmiany bodykitu i silnika /turbina/ powie konserwator. Ja wiem, że to t16, ale do jasnej cholery po kija rejestrował go na żółte blachy w takim razie? Zabytek jest zabytek
Miejscowy konserwator gówno się zna (za przeproszeniem), a rzeczoznawcy... Hmmm, są obłaskawieni... :P Zmieści się w 95%...
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 53 Rajd Barbórka - temat organizacyjny

Post autor: RafGentry »

To co, zakładamy T16-tce osobny temat na forum?

Ja wiem, że pewnie właściciel nigdy tu nawet nie zajrzy, ale dobrze byłoby zebrać informacje, zdjęcia, aktualności w jednym wątku.
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 53 Rajd Barbórka - temat organizacyjny

Post autor: sekator »

jak ma tu nie zaglądać to dlaczego mamy mu wątek zakładać?
osobiście uważam, że jaki by to celebryta nie był to mógłby się pojawić na forum auta, które kupił/buduje/przerabia...., to że go tutaj nie ma to tak trochę świadczy o pogardzie dla gorszych posiadaczy 205-tek :evil:
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Re: 53 Rajd Barbórka - temat organizacyjny

Post autor: woocash »

205 gorszego sortu :wink:
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 53 Rajd Barbórka - temat organizacyjny

Post autor: sekator »

ciekawe gdzie będzie szukał popularnych części :P
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
Indjana
Uzalezniony
Posty: 506
Rejestracja: 14 kwie pn, 2014 1:53 pm
Posiadany PUG: CJ
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: 53 Rajd Barbórka - temat organizacyjny

Post autor: Indjana »

woocash pisze:205 gorszego sortu :wink:
No kuźwa, nawet tutaj jestem gorszym sortem ;x
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 53 Rajd Barbórka - temat organizacyjny

Post autor: sekator »

Indjana pisze:
woocash pisze:205 gorszego sortu :wink:
No kuźwa, nawet tutaj jestem gorszym sortem ;x
olej swoje myślenie, tak Ci się tylko wydaje :W
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 53 Rajd Barbórka - temat organizacyjny

Post autor: RafGentry »

Ale coś Ty taki zacietrzewiony Sekatorku? Czemu szukasz problemu w sytuacji, w której go nie ma i tworzysz jakieś bezsensowne podziały?

Drugiej T16 raczej w Polsce mieć nie będziemy, więc wypadałoby wygospodarować trochę miejsca dla legendy, która było nie było jest absolutnym świętym graalem w temacie 205.

Nikt tu nie buduje pomników, ale docenić gościa, który za własne pieniądze przytargał do kraju T16 i miesiąc po kupnie pojechał nim w rajdzie jak najbardziej można.

A jak ktoś ma jakiś kompleks niższości, to już nie moja wina, ani właściwie też sprawa. T16 to oczywiście inna liga, ale przecież wszyscy wywodzimy się z tej samej drużyny...
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 53 Rajd Barbórka - temat organizacyjny

Post autor: 2mouse »

Przyznam, że nie bardzo kumam po co ta wymiana zdań. :?: Myślę, że spokojnie można temat założyć, a jeśli pan J. zechce zajrzeć tu do nas, to będzie mógł sobie nim dysponować. Trzeba zauważyć, że ludzie z mojego pokolenia potrafią funkcjonować zupełnie poza Internetem, a tym bardziej ci z tego o kilkanaście lat późniejszego. Nie ma obowiązku korzystania.
A jeśli idzie o tzw. pozostałe okoliczności, to pragnę zauważyć, że w polskim motorsporcie roi się od postaci z przypisywaną różną przeszłością, najczęściej nie mającą nic wspólnego z rzeczywistością. I mam osobiście nadzieję, że to pierwsza i ostatnia wzmianka na ten temat. :evil:
RafGentry pisze:Drugiej T16 raczej w Polsce mieć nie będziemy
:D Nie mów hop.... :P
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 53 Rajd Barbórka - temat organizacyjny

Post autor: sekator »

ja nic takiego nie mówiłem, chcecie to zakładajcie :-)
kompleksu niższości w związku z tym też raczej nie mam :P

na temat auta dowiedziałem się sporo podczas Barbórki, ale niespecjalnie mnie to interesuje ile w tym prawdy i co będzie dalej ... wiadomo T16 jest zajefajne i super, że jest jedno w Polsce :W

ps. może się czepiam czy coś, ale mam ciężką końcówkę roku i jadę na oparach 8)7
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
ODPOWIEDZ