Munne vs (po Stefie przyszla kolej na reszte niewiernych)

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Munne vs (po Stefie przyszla kolej na reszte niewiernych)

Post autor: Munne »

Widzisz misiu kiedy ty sie bawiles na placu w piaskownicy Ja swiedzalem swiat a ty w dupie byles i gowno widziales.Moze to ci odpowie na pytanie skad te teksty.Co do twojego "silnika" to dobrze bedzie jak wytrzyma lato:)
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
stef
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 18 gru sob, 2004 5:50 pm
Posiadany PUG: 205mi16
Numer Gadu-gadu: 4896812
Lokalizacja: okolice Lublina
Kontakt:

Re: Munne vs Stef

Post autor: stef »

No to sie "naswiedzales" ... Na dobre ci to jak widac nie wyszlo. Bo do dalekich podrozy trzeba dorosnac. Caly czas piszesz tylko o jakis misiach i skrytych marzeniach. Zadnym z jezykow prawidlowo nie wladasz. Jak widzisz pewnych etapow w dziecinstwie nie da sie przeskoczyc i dlatego teraz wspominasz piaskownice, ktore zostaly ci zwyczajnie odebrane ;(

Tyle ode mnie w tym watku ... bo zaczynam juz prawie takie farmazony jak ty wypisywac!
Obrazek
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Munne vs Stef

Post autor: Munne »

Haha nie no masz racje ty doskonale wladasz angielskim wielokrotnie to pokazales.Zrob pare certyfikatow i wroc chlopcze to pogadamy.Farmozonem jestes ty i ten twoj skladak oklejony naklejkami!!!
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
KuKiTa
Maniak
Posty: 1019
Rejestracja: 01 sie wt, 2006 9:15 pm
Posiadany PUG: 205 GTi
Numer Gadu-gadu: 360167
Login tlen: kukita
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Munne vs Stef

Post autor: KuKiTa »

proponuje zamknąć temat
Jarmarek
Maniak
Posty: 1435
Rejestracja: 17 paź ndz, 2004 11:54 pm
Posiadany PUG: 205 CTi
Numer Gadu-gadu: 2422735
Lokalizacja: Warszawa

Re: Munne vs Stef

Post autor: Jarmarek »

Munne, Stef - skąd w Was tyle goryczy i nienawiści?

Wydaje mi się że śledzę 'temat' - ogolnie - od początku... i nie coraz mniej rozumiem o co Wy chłopaki się kłócicie ...

Rozumiem - chcecie sie ścigać, każdy z Was wierzy w swoje maszyny - tylko po co te wszystkie epitety? wydaje mi się że to wszystko jest delikatnie nie na miejscu.
Awatar użytkownika
martinop
Uzalezniony
Posty: 648
Rejestracja: 08 cze śr, 2005 10:21 pm
Posiadany PUG: Peugeot 107
Lokalizacja: Rybnik

Re: Munne vs Stef

Post autor: martinop »

Grubo przesadzacie... Jak ktoś to czyta, to sobie myśli, że po wyścigu ( jeśli do niego dojdzie) nastąpi walka na miecze świetlne :?
Tylko sie nie pozabijajcie.
Wrzućcie na luz, bo to tylko auto.
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Munne vs Stef

Post autor: Munne »

Osobiscie lubie sie posmiac ze Stefa on jest jak pies wystarczy mu rzucic kosc i juz jest twoj:)Jezeli chodzi o luz to ciezko znalesc bardziej wyluzowana osobe odemnie!Pisze koleny raz, Lord stworzyl temat zeby sie posmiac.

It is the lack of contentment that makes a rich man poor.
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Re: Munne vs Stef

Post autor: Banita »

Tak jak myslalem, munne wszystkich zje, wszystkim dokopie, ale tak naprawde napisal to zeby sie posmiac, bo oczywiscie tego nie zrobi, wie ze by baty dostal. Po prostu przyszla ochota na natrzepanie piany na forum.
Zalosne.

:roll:
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Munne vs Stef

Post autor: Munne »

Z tymi batami Banita to jabym nie byl taki pewny:)Jest takie szwedzkie powiedzenie-smieje sie najlepiej ten ktory smieje sie na koncu.

P.S "I talk alot of shit but I back it up"
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Re: Munne vs Stef

Post autor: Banita »

Nie upieralbym sie na twoim miejscu, ze to szwedzkie przyslowie ;)

PS. Popierajac w pewnej kwestii Stef'a, nie ma takiego slowa jak 'alot' :wink:
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Munne vs Stef

Post autor: Munne »

Banita pisze:Nie upieralbym sie na twoim miejscu, ze to szwedzkie przyslowie ;)

PS. Popierajac w pewnej kwestii Stef'a, nie ma takiego slowa jak 'alot' :wink:
Wcisnij spacje i masz a lot 8)7 Wyobrazam sobie ciebie kiedy "mowisz" po angielsku tym pieknym kaleczacym slowiansko-angielskim 8)7
Co do przyslowia moze i ono wystepuje w jezyku polskim bardzo mozliwe to bogaty jezyk.Dziwi mnie jedna rzecz czemu ty sie tak udzielasz w tym watku skoro on jest bez sensu i taki zalosny?Sypiasz ze Stefem?Siedzisz sobie w tym Wloclawku i tak na odleglosc mozesz stwierdzic ktore auto jest szybsze, ciekawy jestem na jakies zasadzie to robisz.Nie wiem czy jezdziles autem stefa czy je nawet widziales na oczy ale o moim pugu nie wiesz nic, to ze ja nie wklejam fotek wcale nie znaczy ze nic sie nie dzieje, bo nie wszystko jest na pokaz za jakis czas zrozumiesz o co mi chodzi przekonasz sie ze to nie puste slowa.Mamy tutaj to o czym marzy kazdy prawdziwy pasjonat 205, nie ruszaja nas projekty typu Stef zrobilem glowice i kupilem kute tloki!!!!Ten kto czeka na cos dobrego nigdy nie czeka za dlugo 8) Teraz wracaj do nory z ktorej sie wygrzebales!!!!!!!!Temat uwazam za zamkniety :W
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Re: Munne vs Stef

Post autor: Banita »

Gdybys tak sie naswiedzal, to bys wiedzial, ze jesli ktos cos wyraza w rodowitym jezyku, to moze sie pomylic, ale w nabytym juz nie ;)

Bogaty jezyk... To przyslowie funkcjonuje w wielu krajach i tak naprawde jak wypadku wiekszosci przyslow nie wiadomo skad sie wzielo, no ale mogles nie zalapac.

W sumie faktycznie -caly album o... niczym ;)
http://gti.peugeot205.pl/gallery/munne


To w bialych ciuszkach najbardziej mi sie podoba 8)7
http://gti.peugeot205.pl/gallery/205CTI ... zfordy_021
Archer
Junior
Posty: 300
Rejestracja: 14 cze śr, 2006 4:41 pm
Posiadany PUG: 205 XS 1,4 TU3M, 205 Mutato (automato-manualo-berlingo-306-405tka)
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: rawa vs wawa

Re: Munne vs Stef

Post autor: Archer »

I to by było na tyle ( zdanie co prawda zupełnie niepoprawne gramatycznie i nie po polsku ) ech jak było by fajnie gdyby udał się jakiś spot na sportowo i najlepiej jakby pojawił się na nim ktoś np ktoś biorący udział w rajdach górskich. Nie było by żadnych przechwałek, dziwnych żartów i przytyków tylko bez zbędnego pytlenia dziobem objechał by wszystkich tych z :roll: naklejkami czy zbyt pewnych siebie... ech szkoda
cookie monster -- 205 XS , 205 1,6 hybryda ( automato-berlingo-405tko)
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Re: Munne vs Stef

Post autor: Banita »

Awatar użytkownika
kubas
Maniak
Posty: 1183
Rejestracja: 14 lip pt, 2006 10:15 am
Posiadany PUG: rallye
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Munne vs Stef

Post autor: kubas »

a ja sobie musze kupic to wiadro za 99zł bo ma więcej kuniuf niż moj pug :D
Zablokowany