Antyradary

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Ferguss

Antyradary

Post autor: Ferguss »

Narzuciłem temat, ponieważ mam zamiar się w takie coś zaopatrzyć. Pytanie czy warto i ewentualnie jakie modele macie/preferujecie.
Z góry dzięki za info :)
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

nie wiem jak to jest teraz, ale kiedys to antyradary wariowaly w aglomeracjach przez czestotliwosci radiowe :D

a czy warto? smerfy maja prawo nakazac ci otworzyc schowek czy cos tam, i jak go znajda "gotowego do uzycia" :D to 500zl :>
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
bipi
Junior
Posty: 451
Rejestracja: 25 mar czw, 2004 2:49 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz/Kraków
Kontakt:

Post autor: bipi »

z tego co się orientuje, to są dwa typy. takie, które są wykrywane przez radary policyjne i takie całkiem niewidoczne.

oczywiście warto te drugie, tylko że są dużo droższe.
bipi.205.pl
BubuPN

Post autor: BubuPN »

z antyradarami jest ten ból, że nasze przepisy zmuszają użytkownika do działania na zasadzie "do piwnicy możesz wejść, ale łapy precz od ziemniaków" czyli mieć możesz, ale jak zauważą, że jest włączony to szykuj portfel :mrgreen:
Ferguss

Post autor: Ferguss »

No właśnie są takie za 400-500 zł które zakłócają fale urządzeń które te antyradary wykrywają, a te nowe są dość zgrabne i jednym ruchem ręki wyłączasz i wkładasz do kieszeni - fakt że w mieście często szaleją, ale chyba lepiej 10 razy zwolnić niż 1 raz przyspieszyć i nadziać się na "suszarkę" :)
Awatar użytkownika
HERO
Nowicjusz
Posty: 85
Rejestracja: 10 gru śr, 2003 1:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: HERO »

o i właśnie najlepiej sobie odpowiedziałeś. Wyjałeś mi swoja odpowieź z ust
Peugot 205 Lacoste
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Nie chodzi mi o dylemat czy kupić czy nie, tylko jak zachowują się na trasie itp (zasięg itd)
Ramzes

Post autor: Ramzes »

Ja kiedyś posiadałem jak jeszcze nie było tych wszystkich komórek itp. I ten ''stary'' Antyradar spisywał sie bardzo dobrze. Miał jeden minus gdy kiedys jechałem z siostrą wjeżdzliśmy dosc szybko na wzniesienie a on nie piszczał dopiero jak że tak powiem był na prostej lini z w jakimś oddaleniu to dawał dobrze znać. Złapali nas wtedy bo nie zdążyliśmy wychamować. Policjant zobaczył Antyradarek i pyta sie co to jest ja powiedziałem że to jakaś zabawka taty:) (dobrze ze zdązyłem go wyłączyć) takze był tylko mały mandat:) A arpopo nowych anty radarów będą działać podobnie jak opisałem tylko bedzie ten plus ze nie będą na wszystkie fale reagować jak głupie. Są różne sposoby zamontowania tego urządzonka. Mozna umiescić czujke w silniku a samą diode i sygnał mieć gdzieś ukryty w aucie, takze problemów nie powinno byc. Oczywiscie zapytaj sie jeszcze dokladnie w takim sklepie co i jak. Bo sam nie miałem możliwosci sprawdzać nowych antyradarów :D
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Dzięki za odpowiedź :D
BubuPN

Post autor: BubuPN »

ja się zastanawiam nad jedną rzeczą, przecież jak się jedzie z odpalonym antyradarem i stoją sobie panowie policjanci na poboczu z suszarką to chyba nie są aż tacy głupkowaci żeby przez dziwny odczyt na swojej suszarce nie skapnąć się, że ktoś używa antyradaru :roll:
Ramzes

Post autor: Ramzes »

wlasnie z tego co ja wiem... odczyt przynajmniej kiedys sie im nie pierniczył. Tylko wychwycał te fale i w aucie ''pikał'' a czy zakłóca...nie mam pojecia
Awatar użytkownika
bipi
Junior
Posty: 451
Rejestracja: 25 mar czw, 2004 2:49 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz/Kraków
Kontakt:

Post autor: bipi »

to by było kompletnie bez sensu. nie może im psuć odczytu. o ile ja wiem to antyradar ostrzega a nie zabezpiecza.
kwestia tylko czy w jakiś inny sposób mogą się dowiedzieć o antyradarze.
bipi.205.pl
Ramzes

Post autor: Ramzes »

nie mogą sie o tym dowiedzieć, chyba że zobaczą ... To chyba jedyny sposób naszych mundurowych :)
ODPOWIEDZ