peer to peer

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Ten_mlody

peer to peer

Post autor: Ten_mlody »

tego chyba nie powinienem tutaj dawać ale nie wiedziałem gdzie. Mam problem z KaZaA i z innymi p2p. Kiedyś wszystko było ok, ale od pewnego czasu mam jakiś inny pakiet internetowy i teraz musze jakieś durne proxy wpisywać. Wyczytałem na stronce dialogu że w moim pakiecie nie moge korzystać z p2p i jedynym programem p2p który bedzie dzialal jest AudioGalaxy. No wiec sciagnalem audiogalaxy zainstalowalem i jak sie probuje zarejestrowac to nic sie nie dzieje. Co ja mam zrobic? Da sie obejsc to jakos? Czy moze mam stara wersje audigalaxy i dlatego sie nie chce zarejestrowac? HELP :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
_Ryba_
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 27 wrz sob, 2003 3:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: _Ryba_ »

sprubuj z programem "imesh" ten powinien dzialac bez zarzutu. uzywam go od kiedy mam internet i moim zdaniem kazza i inne tego typu programy sie chowają. ten program instalujesz , ustawiasz maxymalną liczbe sciągnięc, podajesz pliki które mogą byc pobrane od ciebie i to wszystko. u mnie na osiedlu większosc kumpli ma ten wlasnie programik.

Zycze powodzonka.
<<<Moja Furka SPRZEDANA!!!!>>>
____________________________________
http://www.djbizzy.prv.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
Gustaf

Post autor: Gustaf »

Audiogalaxy byl ql. Specjalnie powiedzialem, ze "byl", bo juz od dawna (ponad roku) jest zablokowany. A co do innych programow p2p...to ja nie wiem :P
Lars

Post autor: Lars »

Weszło jakieś głupie rozporządzenie i providerzy ograniczaja połączenia P2P... :evil:

Ale skoro masz do wpisania proxy, to powinieneś wpisac w ustawieniach KaZaA i powinno Ci śmigać....
Ten_mlody

Post autor: Ten_mlody »

iMesh też nie działa, AudioGalaxy już nie dycha, a w Kazie już próbowałem ale to nic nie dało. Na stronce mojego operatora wyraznie pisze że programy p2p nie będą działać oprócz audiogalaxy :( Czyli że dla mnie p2p nie istnieje? :( Szlag mnie trafi. Gdzies czytałem na innym forum że jakiś koleś obszedł to programem tunelującym ( ? ) Nie wiem czy tak to sie nazywało. Ja bez p2p świra dostaje :evil:
Awatar użytkownika
_Ryba_
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 27 wrz sob, 2003 3:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: _Ryba_ »

jak imesh nie dziala to juz nie wiem :? :? :?
<<<Moja Furka SPRZEDANA!!!!>>>
____________________________________
http://www.djbizzy.prv.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
Awatar użytkownika
Misiek
Site Admin
Posty: 609
Rejestracja: 06 cze pt, 2003 3:33 am
Posiadany PUG: 205 1.9 GTI, a był kiedyś Junior 1.0
Numer Gadu-gadu: 8179447
Login tlen: misiektt
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Ten_Mlody szukaj w Kaziee opcji korzystaj z portu 80 :D i po problemi :)
Ten_mlody

Post autor: Ten_mlody »

Misiek możesz mi powiedzieć gdzie dokładniej to jest? Mam angielską wersje kazyy a u mnie z anglikiem to nie najlepiej :lol:
Awatar użytkownika
Marshal
Nowicjusz
Posty: 87
Rejestracja: 17 cze wt, 2003 2:30 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Marshal »

Moge ci powiedziec w Kazaa Lite jak to zrobic. Wchodzisz z gornego menu w Options/Kazaa Lite K++ Options. Tam w zakładke Firewall i zaznaczasz "use port 80 as alternative for incomming connection"
205 XS 1.4 grafit metalik
Ten_mlody

Post autor: Ten_mlody »

Dzieki ale kazaa nadal nie dycha :evil: Ja sie powiesze...
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

a próbowałeś kazza lite czy nie?
Ten_mlody

Post autor: Ten_mlody »

Mam lite. Może wyśle maila do dialogu i sie zapytam czy by w ryja nie chcieli... Na ostatniego maila to nawet nie odpisali.
ODPOWIEDZ