Mój 205 w trakcie roboty:)

Większe projekty, odbudowy i renowacje, przygotowanie do rajdów.
Ferguss

Post autor: Ferguss »

To już finalny wygląd czy jeszcze coś planujesz?
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

205

Post autor: Munne »

Jeszcze dojda halogeny angel eyes, plyta dtm pod przednia i ewntualnie tylna dokladke nadal sa u lakiernika, chyba wymienie tylne lampy na orginalne rok 91 chcial bym jakas delikatna lotke cos w stylu co zakladaja do Clio ale nie koniecznie musze go zobaczyc live wtedy bede wiedzial co mu jeszcze trzeba wiem tyle napewno nie chce przesadzic z kosmetyka co do zewnetrznego wizerunku tyle.Pozdrawiam
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Lord Devil »

Munne bravo Ci bije z Francji. Jak wroce i Ty tez juz bedziesz musimy sie w koncu ustawic, dasz namiar na lakiernika bo mam CTi do pomalowania. Auto w koncu wyglada konkret bo az zal bylo patrzec, ale teraz jast sicalfoo. Pozdrawiam.
Car Valeting, Car Detailing.
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

205

Post autor: Munne »

Lord Devil pisze:Munne bravo Ci bije z Francji. Jak wroce i Ty tez juz bedziesz musimy sie w koncu ustawic, dasz namiar na lakiernika bo mam CTi do pomalowania. Auto w koncu wyglada konkret bo az zal bylo patrzec, ale teraz jast sicalfoo. Pozdrawiam.
Merci,merci tak jak mowisz trzeba sie bedzie ustawic lakiernika tez zalatwimy:)
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
smug
Uzalezniony
Posty: 551
Rejestracja: 28 maja ndz, 2006 10:21 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Krakow,Bochnia i okolice

Post autor: smug »

Strasznie mi sie spodoboalo to Twoje autko :) Skreca mnie z zazdrosci normalnie :P Zajebistyczne :P felgi i kawal gumy na nich :P Gratuluje :!: Jak zrobisz lepsze foty to chyba sobie na tapetke walne(tylko jakis fajne tlo postaraj sie zalatwic) :D
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Re: 205

Post autor: Marin205 »

munne pisze:Jeszcze dojda halogeny angel eyes, plyta dtm pod przednia i ewntualnie tylna dokladke nadal sa u lakiernika, chyba wymienie tylne lampy na orginalne rok 91 chcial bym jakas delikatna lotke cos w stylu co zakladaja do Clio ale nie koniecznie musze go zobaczyc live wtedy bede wiedzial co mu jeszcze trzeba wiem tyle napewno nie chce przesadzic z kosmetyka co do zewnetrznego wizerunku tyle.Pozdrawiam
- co do tylnych lamp - to wymiana ich będzie dobrą decyzją - niby koncepcja z czarnym tłem OK ale coś z nimi nie tak (to chyba ten kształt) - generalnie bardzo ładny PUG, bardzo, bardzo, bardzo
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DJPreZes »

A ja troche ponarzekam... Za bardzo wygladzony (brak miejsca na czerwona listewke w poszerzeniach, zaszpachlowane te ozdoby za korkiem od paliwa, tylna klapa zbyt gladka) do tego jeszcze jak dla mnie tragiczny grill, srednie lusterka i lampy (a tymbardziej lexusy na tyl-decyzja o wymianie jest swietna wg mnie :) ) Ogolnie moze byc, ale mnie nie zachwyca...
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

205

Post autor: Munne »

DJPreZes pisze:A ja troche ponarzekam... Za bardzo wygladzony (brak miejsca na czerwona listewke w poszerzeniach, zaszpachlowane te ozdoby za korkiem od paliwa, tylna klapa zbyt gladka) do tego jeszcze jak dla mnie tragiczny grill, srednie lusterka i lampy (a tymbardziej lexusy na tyl-decyzja o wymianie jest swietna wg mnie :) ) Ogolnie moze byc, ale mnie nie zachwyca...
Na tym wszystko polega o to aby wszystko bylo na gladko!Tak sobie pomyslalem masz racje moze byc, nothing special with that Peugeot at all!
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

ja tam nigdy nie lubiłem samochodów przesadnie zmienionych stylistycznie, zwłaszcza tak klasycznych jak 205 gti, ale w tym przypadku chylę czoła, naprawdę ładna rzecz tylne lampy wymień na cokolwiek innego, bo te są najbrzydszą rzeczą w Twojej maszynie :roll:
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Post autor: Marin205 »

tak tak - generalnie należy zachować linię - i koniecznie tylne lampy na śmietnik
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DJPreZes »

Ale rob co chcesz w nim ;) Ty nim masz jezdzic i Tobie ma sie podobac.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

kurde, wczoraj napisałem prawie identycznego posta co DJPreZes i moment po jego wysłaniu pomyślałem sobie, że nie będę psuł tematu i podważał sensu westchnień przedmówców, wychodząc na malkontenta, i szybciutko go usunąłem :P

Super fajna sprawa, tyle poświęcenia i miłości do auta, swój projekt ... ale mi nie siada, szczególnie ze względu na wygładzone listwy poszerzające, progi, lexusy z tyłu i atrapę
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Awatar użytkownika
Heler
Junior
Posty: 299
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:46 am
Posiadany PUG: Inny, Seat Cordoba
Numer Gadu-gadu: 975861
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Heler »

Niestety, z opisu spodziewalem sie czegos ladniejszego. Przepraszam jesli ktos sie poczuje urazony.

+za lakier
+za wlot powietrze(podoba mi sie)
+ za swiatelka z przodu
+za zderzaki
+ za felge

- za lexy
- za wygladzenie listew
- za atrape
- za wygladzenie klapy(jakas taka za obla mi sie wydaje)
Ogolne wrazenia bardzo ladne. Poprawic pewne rzeczy i bedzie jedna z najladniejszych 205 w klubie.
Pozdrawiam :W
Przesiadka do wiekszego i rodzinnego...ale juz sobie obiecalem powrot do 205, tym razem tylko w wersji GTI :D
Awatar użytkownika
Dżon Dobra Nadzieja
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 11 paź pn, 2004 1:15 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dżon Dobra Nadzieja »

tyle poświęcenia [...] ale mi nie siada
cóż... każdy robi to co lubi ;)
Obrazek  Obrazek


Jestem fanem! Szukalem klubu p205 i go znalazlem 8)7
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

ogrom pracy bardzo fajny efekt ale lexusy z tylu wszystko psuja, one NIE pasuja do 205tki, z przodu swiatelka bardzo ladne ale znowu atrapa chlodnicy nie pasuje. To wg mojego gustu, jak cos z tymi elementam,i zrobisz autko bedzie piekne.
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
Zablokowany