Moja 205 w trakcie robot:)

Prezentacje posiadanych 205tek, krótkie opisy, historia i zdjęcia posiadanych samochodów.
CykCyrykCyk
Junior
Posty: 109
Rejestracja: 01 lut czw, 2007 10:10 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Cz-wa.

Post autor: CykCyrykCyk »

Teraz chlopak przez Was straci zapal do pracy :P (wyrzuc ta lotke bo razi po oczach i nie widac reszty, chyba ze to tymczasowa polka, zeby bylo gdzie postawic browar podczas prac :P)
Obrazek
all ®ight`s reserved by ©yk
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

bez lotki, na duzych felach mogloby byc fajnie... ale czy to z miejsca ruszy? (45km + elpidżi)
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
michubichu
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 19 lip wt, 2005 8:26 pm

Post autor: michubichu »

hej! tak wiec pomimo ogolnego wzburzenia i totalnej krytyki na ktora bylem przygotowany(znam wzglednie specyfike tego forum) nie stracilem zapalu ku rozpaczy wiekszoci :D Co do lpg i juniora to jest to super ekononomiczne auto i moje drugie w domu. Junior nawet w benzynie nie jezdzi wiec montaz gazu niewiele tu zmienil. Mozecie miec mnie za wariata ale bylem tym samochodem w Holandii konkretnie w Alkmaar i trasa z Poznania wyszla ok 13 godzin i kosztowala mnie 140zl. Tak wiec mowcie sobie co chcecie :D Co do spojlera to tez mialem mieszane uczucia i ze to w ogole nie wyglada itp. ale bez tego spojlera moim zdaniem dupa w ogole nie mialaby zadnego sensownego ksztaltu czytaj bryly :D Dzieki Bogu kazdy na tym swiecie jest inny i kazdemu jednemu co innego sie podoba! Dzieki za krtyke :D Pozdro!
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

no i o to chodzi zeby sie nie obrazac =]

kiedys bylem zwolennikiem takiego tuningu, teraz nie jestem. po prostu jakos mi przeszlo... zanim cokolwiek doczepilem do swojego, moze dobrze bo bym potem zalowal.

grunt ze sie nie dasasz =] niektorzy wystawiajac swoje projekty na swiatlo dzienne nastawieni sa tylko na pozytywne opinie.

co do niektorych opinii, koniecznosc wstawienia wiekszych felg i obnizenia zawiasu chyba sam dostrzegasz i masz to w planach?
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
michubichu
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 19 lip wt, 2005 8:26 pm

Post autor: michubichu »

Zgodze sie z Toba cheatoss przy czym podstawowy problem to fakt ze wstawienie wiekszych felg spowoduje najpewniej to ze predkosc magiczna mojego "potwora" w okolicach sety bedzie nie osiagalna... a osiagi ktorych nie ma beda jeszcze gorsze... nie ma to byc auto na wyscigi a nic takiego, nie pytajcie dlaczego nie mam gti bo tego puga mam zupelnie przypadkowo :D i jest to wynik otrzymania spadku :? auto ma od nowosci 55 tys km i jest po jednym wlascicielu :D
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Jezeli jezdzisz duzo w trasie, to duze felgi (niekoniecznie szerokie) zmniejsza spalanie :)
michubichu
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 19 lip wt, 2005 8:26 pm

Post autor: michubichu »

Obawiam sie tylko jak to bedzie z tylna belka bo mam watpliwosci czy chociazby 16" tki wejda. Nie powiem ze nie chcialbym wrzucic jakis wiekszych felg nie mniej obawiam sie o koszty a budzet mam ograniczny(poczciwa studencina) W kazdym razie krytykujcie ile wlezie i poddawajcie jakies pomysly prosze :D Moze cos z tego zrobie...
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

michubichu pisze:Obawiam sie tylko jak to bedzie z tylna belka bo mam watpliwosci czy chociazby 16" tki wejda.
chcesz jeździć na 16' mając 45 KM :roll: :lol:
to juz w ogóle przestanie jeździć
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
Dżon Dobra Nadzieja
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 11 paź pn, 2004 1:15 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dżon Dobra Nadzieja »

czekajcie czekajcie, może zaraz się szpecjalista wypowie... :roll:
Obrazek  Obrazek


Jestem fanem! Szukalem klubu p205 i go znalazlem 8)7
krzycho

Post autor: krzycho »

ja miałem 15 w juniorze i niestety 4 przestała spełniać rolę biegu a którym sie da coś wyprzedzić. Bo obwód był za duży ...;-( ponad 10%


i kto to ten szpecjalista ?
michubichu
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 19 lip wt, 2005 8:26 pm

Post autor: michubichu »

Nowe fotki a przy okazji wywalam z tylu lotke bo samemu mi sie to nie widzi i cos kombinuje z tlumikami w sensie unormlniam bo sa przesadzone i tez mi to nie pasi... a tak pozatym to reszta na foto :D
Załączniki
DSCI0908.jpg
DSCI0908.jpg (76.32 KiB) Przejrzano 8585 razy
DSCI0911.jpg
DSCI0911.jpg (82.14 KiB) Przejrzano 8590 razy
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DJPreZes »

Noooooo... duzo lepiej. Idziesz w dobra strone ;] Zajmij sie troche wnetrzem ;)
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
CykCyrykCyk
Junior
Posty: 109
Rejestracja: 01 lut czw, 2007 10:10 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Cz-wa.

Post autor: CykCyrykCyk »

NIe no teraz to juz sie skazales na swapa, nie mozesz tego nie zrobic 8)
Obrazek
all ®ight`s reserved by ©yk
Awatar użytkownika
koval
Junior
Posty: 234
Rejestracja: 12 kwie śr, 2006 2:06 pm
Posiadany PUG: PUG 205 Forever, 1,9 D
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Starcza k. Częstochowy

Post autor: koval »

hmmm no teraz lepiej tylko powiedz jak u Ciebie z tymi speedline`ami jak silniczek sobie z nimi radzi :?:
michubichu
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 19 lip wt, 2005 8:26 pm

Post autor: michubichu »

Silnik 45 km wersja Junior :? ale swapowac nie bede bo to auto ma byc do taniego jezdzenia(ma podtlenek LPG), lepiejjest kupic jakiegos cti albo gti anizeli przekladac sinik do juniora tymbardziej ze buda jest slabsza :? Pzdr :D
ODPOWIEDZ