Peugeot 205 "Dziadek"

Prezentacje posiadanych 205tek, krótkie opisy, historia i zdjęcia posiadanych samochodów.
Wojt95

Peugeot 205 "Dziadek"

Post autor: Wojt95 »

Cześć ;) Jestem Wojtek, w lipcu kończę 17 lat. Chciałbym przedstawić samochód mojego ojca jakim jest Peugeot 205 1.0 wersja LOOK.
Mamy go od nowości, 21 lat w tym roku będzie.Tata się wacha czy go sprzedać czy zezłomować ;/ ponieważ stary już jest,psuje się a nowe auto chce kupić.Ze mną znów taki problem że ja nie pracuje jeszcze tylko się ucze.A zawód przyszły łączył bym z pasją ;) Może uda mi się go namówić żeby go zostawił .
Jest pare rzeczy co musiałbym w nim zrobić, otóż wymienić podłogę by przegląd przeszedł bo jest pognita,wymienić przewody oraz zderzaki.Lakier nawet jest w dobrym stanie,nie był malowany,jest troche porysowany przez koty no i ktoś chamski przejechał kluczem z dwóch stron . Silnik nie miał jeszcze remontu generalnego,przejechane ok.290tyś km. V-max - 145km/h na A1.
Zapraszam do komentowania, więcej zdjęć na wiosne ;)
Poniżej pare fotek samochodu z jesieni .
Załączniki
20111001484.jpg
20111001485.jpg
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Peugeot 205 "Dziadek"

Post autor: robson »

Myśle,zebyś się nie poddawał i go reanimował tym bardziej ,że macie go od początku :W
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Peugeot 205 "Dziadek"

Post autor: Martinoo »

prawie kazdy z nas tutaj w klubie maiła jako podstawę jakies takie auto w które trzeba było włozyć mnóstwo pracy. a teraz smigaja dopieszczonymi pugami.

Namów tate żeby zostawił Tobie auto. wiem po sobie że da sie namówic rodziców bo ja jak miałem 17 lat to jechałem do Poznania po mojego puga którego remontuje po dzień dzisiejszy
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
krzyska
Peugeot 205 Master
Posty: 2097
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 9:49 pm
Posiadany PUG: Forever, Griffe, Honda CB125Twin 1978, Alfa Romeo 147JTDm, P207UjemnieDynamiczny, Patriot KS90
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Kruszwicy

Re: Peugeot 205 "Dziadek"

Post autor: krzyska »

Bazę już masz. Doposażyć go w elektryczne bajery, wymienić foteliki na coś fajniejszego, dokładki przód tył w kolorze plus jakaś fajna felga i będzie OK
GTI_Efekt Masy Obrazek
Wojt95

Re: Peugeot 205 "Dziadek"

Post autor: Wojt95 »

samochód zostaje ; ) więc tak,narazie mam w planach chce zrobić tylnią wycieraczkę,dokupić pare rzeczy w związku z nią, no i z tym spalaniem trzeba pokombinować bo jak tata powiedział ile spalał na początku a ile teraz to sie przeraziłem ... pierw 5l około a teraz będzie ok.9l . Niewiem czym to może być spowodowane,pod autem żadnych plam nie ma,nie widać by paliwo bokiem uciekało,czy ma na to jakiś duży wpływ wydech ???
Awatar użytkownika
dexen
Junior
Posty: 453
Rejestracja: 23 paź ndz, 2011 4:12 pm
Posiadany PUG: XS '91r; Xsara VTS '00r
Numer Gadu-gadu: 3222175
Lokalizacja: Szczecin

Re: Peugeot 205 "Dziadek"

Post autor: dexen »

Mój 1.1 pali 10... na krótkich dojazdach (6...7km). Na trasie 6,5. Tym naszym jednopunktowym TU nie służy zimno i krótkie trasy. Ani duże zużycie silnika, jak w przypadku mojego.
return -ENOCOMPREHEND; || my other ride is a Kerbal Space Program rocket ^^
Awatar użytkownika
andi_kamachi
Junior
Posty: 471
Rejestracja: 28 kwie czw, 2011 1:58 pm
Posiadany PUG: 205 1,4 Roland Garros, 205 1,8DT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa (praca i mieszkanie), Trzcianka k. Wilgi (stąd pochodzę)
Kontakt:

Re: Peugeot 205 "Dziadek"

Post autor: andi_kamachi »

Tylko nie złomujcie tego bidoka...
Od nowości w rodzinie :!:
Ile ja bym dał za moją rodzinną syrenkę 104...
Myślę o niej przy każdym goleniu... :evil:
Nie zrób tego sobie! :N
Wojt95

Re: Peugeot 205 "Dziadek"

Post autor: Wojt95 »

dexen ale to jest niemożliwe żeby 1.4 paliło 6 l a 1.0 9l ;/
Dobra poszperałem trochę na forum,widze że większość miała w tych pojemnościach problem ze spalaniem ;)
ODPOWIEDZ