205 GTi i inne z rodziny GTI

Prezentacje posiadanych 205tek, krótkie opisy, historia i zdjęcia posiadanych samochodów.
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 205 GTi i inne z rodziny GTI

Post autor: RafGentry »

Odpaliłem wątek na komputerze i faktycznie wygląda na czarny! :) Sorry - daltonista ze mnie. Na smartfonie wydawał się jaśniejszy.

Tak, czy inaczej - niech zostanie.

A co do koloru, to chyba Noir Onyx P3XY - http://www.peugeot205.pl/index.php?modu ... dy_lakieru

Sprawdź, czy nie masz na pasie przednim oznaczenia.
Awatar użytkownika
nowak68
Maniak
Posty: 1892
Rejestracja: 12 sty ndz, 2014 11:19 pm
Posiadany PUG: 205 GENTRY 1991, 405 GRDTubo 1992
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Świętygród

Re: 205 GTi i inne z rodziny GTI

Post autor: nowak68 »

Ten egzemplarz gti, jeśli może być z rocznika 1987 to farba z jaką wyjechał z fabryki też może być czarny P3XY. Bardzo ładny kolor. Zobacz pod pokrywą silnika czy nie ma jakichś literowych oznaczeń. :)

Ot i Raf mnie ciut uprzedził :wink:

Ale, ale, czy tam nie powinna być kierownica szara? ten środek jest raczej szary i dodatkowo powinna być kierownica ph1 :Y
Był XRD 1988, XAD 1989, XLD 1986, GREEN 1991, Automatic 1.9 z 1990, XS 1990, GTI 1.9 EXPORT 1987
Awatar użytkownika
pawel
Maniak
Posty: 1120
Rejestracja: 06 lis czw, 2003 11:16 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI
Lokalizacja: Włocławek

Re: 205 GTi i inne z rodziny GTI

Post autor: pawel »

uprzedziliście mnie, planowałem napisać że to nie MOTW (Gris graphite)
P205
Awatar użytkownika
SwissGarage
Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: 22 cze śr, 2016 11:54 am
Posiadany PUG: 1.9 GTi,Clio I 1.8 16V,Clio II Sport PH1,VW Golf mk2 Gti,Corsa B Gsi16V.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: rare-car-parts@tlen.pl
Lokalizacja: Sieraków Śląski

Re: 205 GTi i inne z rodziny GTI

Post autor: SwissGarage »

PannaMilosza pisze:Pamiętam to autko z aukcji na OLX. Ja bym się bała składaka, bo nie wiem czym to grozi i co to tak właściwie znaczy (eh, baba :D ), a kojarzy się źle. Ale skoro Ty wiesz co z tym zrobić, to dobrze :)
Teraz tylko odnowić go w oryginale i będzie miód malina _O_
W latach 90-tych przywozili samochody jako skladak że względu na koszta cła bo było bardzo wysokie i wyglądało to tak że przed granicą polska wyciagano silnik czy zawieszenie i jechało na innym aucie i dlatego rejestrowanie jako skład nie ma żadnej kombinacji z autem :))nie ma czego się bać
Awatar użytkownika
SwissGarage
Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: 22 cze śr, 2016 11:54 am
Posiadany PUG: 1.9 GTi,Clio I 1.8 16V,Clio II Sport PH1,VW Golf mk2 Gti,Corsa B Gsi16V.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: rare-car-parts@tlen.pl
Lokalizacja: Sieraków Śląski

Re: 205 GTi i inne z rodziny GTI

Post autor: SwissGarage »

RafGentry pisze:Odpaliłem wątek na komputerze i faktycznie wygląda na czarny! :) Sorry - daltonista ze mnie. Na smartfonie wydawał się jaśniejszy.

Tak, czy inaczej - niech zostanie.

A co do koloru, to chyba Noir Onyx P3XY - http://www.peugeot205.pl/index.php?modu ... dy_lakieru

Sprawdź, czy nie masz na pasie przednim oznaczenia.

Hehe a już myślałem że ja mam problemy ze wzrokiem :roll: a gdzie dokładnie szukać kodu lakieru? Dziękuję za pomoc. Kupiłem parę gadżetów na ebay.uk jak dojdą wrzucę zdjęcia
Awatar użytkownika
SwissGarage
Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: 22 cze śr, 2016 11:54 am
Posiadany PUG: 1.9 GTi,Clio I 1.8 16V,Clio II Sport PH1,VW Golf mk2 Gti,Corsa B Gsi16V.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: rare-car-parts@tlen.pl
Lokalizacja: Sieraków Śląski

Re: 205 GTi i inne z rodziny GTI

Post autor: SwissGarage »

nowak68 pisze:Ten egzemplarz gti, jeśli może być z rocznika 1987 to farba z jaką wyjechał z fabryki też może być czarny P3XY. Bardzo ładny kolor. Zobacz pod pokrywą silnika czy nie ma jakichś literowych oznaczeń. :)

Ot i Raf mnie ciut uprzedził :wink:

Ale, ale, czy tam nie powinna być kierownica szara? ten środek jest raczej szary i dodatkowo powinna być kierownica ph1 :Y
Hej dziękuję za podpowiedzi :) a jaki ma mieć kolor kierownica to ja nie mam zielonego pojęcia niech wypowiedza się fachowcy ja do nich się nie zaliczam. Ale i tak dałem do obszyta skórą w sumie dzisiaj i wymalowalem znaczek gti że środka na nowo :)
Awatar użytkownika
nowak68
Maniak
Posty: 1892
Rejestracja: 12 sty ndz, 2014 11:19 pm
Posiadany PUG: 205 GENTRY 1991, 405 GRDTubo 1992
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Świętygród

Re: 205 GTi i inne z rodziny GTI

Post autor: nowak68 »

Czasem można być mocno zaskoczonym :cry: Jak w polskim bycie wszedł w życie jako składak, to nic mu tego nie odbierze :wink: Nie wiem jak w niemcowni na to patrzą, ale skoro dasz radę... :)

Kod lakieru na pasie przednim w okolicy lewego reflektora lub obok kielicha na błotniku.

PS. Jak to wymalowałeś znaczek gti?
Był XRD 1988, XAD 1989, XLD 1986, GREEN 1991, Automatic 1.9 z 1990, XS 1990, GTI 1.9 EXPORT 1987
Awatar użytkownika
SwissGarage
Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: 22 cze śr, 2016 11:54 am
Posiadany PUG: 1.9 GTi,Clio I 1.8 16V,Clio II Sport PH1,VW Golf mk2 Gti,Corsa B Gsi16V.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: rare-car-parts@tlen.pl
Lokalizacja: Sieraków Śląski

Re: 205 GTi i inne z rodziny GTI

Post autor: SwissGarage »

nowak68 pisze:Czasem można być mocno zaskoczonym :cry: Jak w polskim bycie wszedł w życie jako składak, to nic mu tego nie odbierze :wink: Nie wiem jak w niemcowni na to patrzą, ale skoro dasz radę... :)

Kod lakieru na pasie przednim w okolicy lewego reflektora lub obok kielicha na błotniku.
W Niemczech nie ma czegoś takiego jak składak wyjechał z Niemiec jako 87 rok i tak go tam zarejestruja.
PS. Jak to wymalowałeś znaczek gti?
Znaczek z kierownicy był wytarty kupiłem specjalny marker z farbą i wymalowalem i wygląda napisać gti jak nowy :D
Awatar użytkownika
SwissGarage
Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: 22 cze śr, 2016 11:54 am
Posiadany PUG: 1.9 GTi,Clio I 1.8 16V,Clio II Sport PH1,VW Golf mk2 Gti,Corsa B Gsi16V.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: rare-car-parts@tlen.pl
Lokalizacja: Sieraków Śląski

Re: 205 GTi i inne z rodziny GTI

Post autor: SwissGarage »

Kurcze mam jakieś problemy w telefonie z odpowiedziami na posty z góry przepraszam i co chwile wyskakuje jakiś błąd na czerwono jak chcę odpowiedziec 8)7
Awatar użytkownika
SwissGarage
Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: 22 cze śr, 2016 11:54 am
Posiadany PUG: 1.9 GTi,Clio I 1.8 16V,Clio II Sport PH1,VW Golf mk2 Gti,Corsa B Gsi16V.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: rare-car-parts@tlen.pl
Lokalizacja: Sieraków Śląski

Re: 205 GTi i inne z rodziny GTI

Post autor: SwissGarage »

SwissGarage pisze:
SwissGarage pisze:
SwissGarage pisze:Doszły pierwsze gadzety :D
Obrazek
Obrazek
jeszcze przed chwilką halogeny przyszły :D :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PRZEPRASZAM zamiast edytuj dodawałem cytuj 8)7

i jeszcze ostatnio taki modelik na półeczkę
Obrazek
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 205 GTi i inne z rodziny GTI

Post autor: RafGentry »

Trochę więcej spokoju podczas dodawania postów radzę. Bo dodawanie jednego pod drugim to niezbyt ładnie, nie mówiąc już o czterech i to z własnymi cytatami ;)

Radze też zmienić podpis wyświetlający się pod treścią posta, bo się rozjeżdża. Coś nie tak tam dodałeś.

A fanty zacne. Halogeny wymiarowo identyczne jak Siemy, ale zaślepki z napisem Denji to powód do dumy nie jest ;)
Awatar użytkownika
SwissGarage
Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: 22 cze śr, 2016 11:54 am
Posiadany PUG: 1.9 GTi,Clio I 1.8 16V,Clio II Sport PH1,VW Golf mk2 Gti,Corsa B Gsi16V.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: rare-car-parts@tlen.pl
Lokalizacja: Sieraków Śląski

Re: 205 GTi i inne z rodziny GTI

Post autor: SwissGarage »

RafGentry pisze:Trochę więcej spokoju podczas dodawania postów radzę. Bo dodawanie jednego pod drugim to niezbyt ładnie, nie mówiąc już o czterech i to z własnymi cytatami ;)

Radze też zmienić podpis wyświetlający się pod treścią posta, bo się rozjeżdża. Coś nie tak tam dodałeś.

A fanty zacne. Halogeny wymiarowo identyczne jak Siemy, ale zaślepki z napisem Denji to powód do dumy nie jest ;)
tak wiem nigdy takie fora i pisownia na nich nie była moja mocną stroną :( tym bardziej jak się siedzi w pracy obsługuje sie klientów i w miedzy czasie robi kilka innych rzeczy to później wychodzą moje błedy :( co do podpisu nie wiem co jest nie tak ze jest zamazany,to jest tylko adres mailowy.
Dziekuję takie pierdołki ale cieszą :D fakt powodu do dumy nie ma oczywiście,ale wrzuciłem zdjęcia jakie dokładnie kupiłem,wiadomo że w autku bedą bez zaślepek,czekam jeszcze na kluczyki ze znaczkiem i dzisiaj ma przyjść spoiler na klapę i zderzak tylny aczkolwiek nie GTi ale z czerwoną listewką i dopuki nie znajdę dolnej dokładki takie bedzie musiał być :(

nowe lampki i halogeny
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SwissGarage
Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: 22 cze śr, 2016 11:54 am
Posiadany PUG: 1.9 GTi,Clio I 1.8 16V,Clio II Sport PH1,VW Golf mk2 Gti,Corsa B Gsi16V.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: rare-car-parts@tlen.pl
Lokalizacja: Sieraków Śląski

Re: 205 GTi i inne z rodziny GTI

Post autor: SwissGarage »

udało się wczoraj nabyć Peugeocika 106 Rallye,przedstawiam parę zdjęć
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
nowak68
Maniak
Posty: 1892
Rejestracja: 12 sty ndz, 2014 11:19 pm
Posiadany PUG: 205 GENTRY 1991, 405 GRDTubo 1992
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Świętygród

Re: 205 GTi i inne z rodziny GTI

Post autor: nowak68 »

Ten z czarnym błotnikiem? :wink:
Stadko niczego sobie :)
Był XRD 1988, XAD 1989, XLD 1986, GREEN 1991, Automatic 1.9 z 1990, XS 1990, GTI 1.9 EXPORT 1987
Awatar użytkownika
SwissGarage
Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: 22 cze śr, 2016 11:54 am
Posiadany PUG: 1.9 GTi,Clio I 1.8 16V,Clio II Sport PH1,VW Golf mk2 Gti,Corsa B Gsi16V.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: rare-car-parts@tlen.pl
Lokalizacja: Sieraków Śląski

Re: 205 GTi i inne z rodziny GTI

Post autor: SwissGarage »

tak dokładnie ten z czarnym błotnikiem :D :D i jeszcze miesiąc temu kupiłem clio 1.8 16V z Niemiec zaraz wrzucę fotki bo widzę że nie pokazałem jej tu :( i wrzucam zdjecia Clio co kupiłem miesiąc temu czy ponad miesiąc temu do kolekcji Francuzów :D
P.S a nie pokazałem jedna ale w innym dziale,sorrki wszystkich zakręcony coś jestem zapomniałem że jest tutaj dział o innych naszych wozach :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ