Woskowa EXTRA LIGA

Tutaj opisujemy pielęgnację lakieru
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Woskowa EXTRA LIGA

Post autor: Lord Devil »

Bogaty Brat z Reniferlandu zrobi sponsoring i lecimy pelna para :mrgreen:
Car Valeting, Car Detailing.
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Woskowa EXTRA LIGA

Post autor: Munne »

Sciagnij Griffa do Lublina to zrobie sponsoring i bedziesz mial na czym woski testowac. UK i Francja wzywaja:)
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Woskowa EXTRA LIGA

Post autor: Lord Devil »

Taki jest plan, dzis Krzysio sie zglosil i jak uslyszal moj glos zaczal udawac, ze nie slyszy i halo... halo... i ... tak, tak zgasil telefon, ale wszystko niestety dokladnie jutro opisze na forum, przegial :!:
Car Valeting, Car Detailing.
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Woskowa EXTRA LIGA

Post autor: Munne »

Moim zdaniem to nie on przegina tylko Ty przegiales kilka lat temu. Ile mozna miec wymowek? Jedyna sensowna byla zwiazana z coreczka ale reszta jest dla mnie gowno warta.

On nie operuje na otwartym mozgu tylko skreca srubki do kupy i lutuje kabelki. Wszyscy wiemy jak jest, najpierw sie przyjezdza ustala i kazdy Ci powie ze panie sie zrobi i nawijaja swoja standardowa bajere ale gdy po juz dajmy roku nic sie nie dzieje z autem to najwyzszy czas je zabrac a nie trzymac u typa 4 lata.

Niestety opisze???? Opisuj i to smialo ale co to da skoro ten czlowiek jest spalony na tym forum. Opisz sprawe na SR gdzie sie madrzy. Kto tak naprawde wyjechal od tego czlowieka zadowolony? Byles przy tym jak mnie urzadzil przed przeprowadzka do Szwecji. Zawiozlem mu motor to niby zly, kupil drugi to tez zly nagle u niego pod maska w partnerze s16 sie znajduje z moim kolektorym ssacym ktory mialem oznakowany a mi wcisnal pekniety. Schowek w cti polamany, antena zniknela no i dach nie dzialal to lutowal druciki przy mnie wyrywajac wiazke z twojego Griffa. Robil to chyba metoda prob i bledow bo tylko iskry szly no i oczywiscie sobie za "naprawe" dachu policzyl bo przeciez byl zepsuty przed oddaniem. O lakierze nie bede wspominal ale peknieta dokladke z 309GTI nadmienie a co mi tam.

Jemu trzeba wpierdol spuscic a nie sie z nim piescic!!!!!
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
PrezesBednarz
Maniak
Posty: 1517
Rejestracja: 01 lip sob, 2006 11:19 pm
Posiadany PUG: 90' 205 CTI XU5 JA i inne
Lokalizacja: waw

Re: Woskowa EXTRA LIGA

Post autor: PrezesBednarz »

Panowie...

W ch*ja cięcie też zajęcie...

Ale gościu pali jana niemiłosiernie...
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Woskowa EXTRA LIGA

Post autor: Munne »

Na poczatku bylo mi go po prostu szkoda ale doszedlem do wnoisku ze to zwykly k...s!!!!!
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Woskowa EXTRA LIGA

Post autor: Lord Devil »

Troche sie zrobilo OT, ale nic. Konkurs wazny do niedzieli wieczorem, kiedy to poznamy ewentualnego kandydata to tronu, a byc moze atlantique nie ma sobie rownych poki co... _O_
Car Valeting, Car Detailing.
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Woskowa EXTRA LIGA

Post autor: Lord Devil »

Ok, nie ma rozstrzygniecia, na test jako taki z prawdziwego zdarzenia trzeba bedzie poczekac. Z wysoka liga czyli opisywanym Zymolem Atlantique postanowilem sprawdzic pretendenta do korony Husarie od PolishAngel. Wbrew nazwie firma jest niemiecka, robi kosmetyki samochodowe z najwyzszej polki i u nas jest jeszcza malo znana. Uwazaja, ze potrafia robic tak dobre woski jak ZYMOL czy SWIZÖL, a moze nawet lepsze. Na starcie maja trudno, bo nie maja splendoru jaki zdazyly wytworzyc firmy z USA i Szwajcarii, wiec musza robic extra mazidla i zadac mniejszej kasy. Najnowszy pomysl PA na zdobycie rynku to HUSARIA, limitowany wosk, przygotowany specjalnie dla Polakow i dostepny tylko i wylacznie na terenie naszego kraju. Bardzo wysoki voltage bo az 69% carnauby, czyli o 9% wiecej jak w przypadku Atlantique. Roznay zapach, nazwa nawiazujaca do naszej tradycji, opakowanie z krysztalami swarovskiego, jedwabny srebrny woreczek to wszystko ma robic wrazenie i robi jak jasna cholera. Do kompletu fajny aplikator, bardzo latwe nanoszenie i polerowanie bajeczne - z takim sie jeszcze nie spotkalem. Aplikacja na umyta maske ale wbrew zasadom, bez glinki, bez ipa tylko dedykowany cleaner i na to jedna warstwa wosku. Nie czekajac na stabilizacje wosku ani jego wypocenie postanowilem lac wode odrazu - tu duze zaskoczenie. Biding i sziting wyrywal mnie z butow ze skarpetami - o tyle trudne zadanie, ze bylem na bosaka :shock:
Lepszych kropelek nie widzialem, poki co No.1 REFERENCYJNE.
Zobaczymy jak z trwaloscia, ale cos mi sie wydaje, ze to moze byc czarny kon wsrod "woreczkow"
Załączniki
DSC00929small.jpg
DSC00931small.jpg
DSC00935small.jpg
DSC00938small.jpg
DSC00940small.jpg
DSC00944small.jpg
DSC00946small.jpg
DSC00950small.jpg
DSC00955small.jpg
DSC00959small.jpg
DSC00960small.jpg
Ostatnio zmieniony 05 lis pn, 2012 6:00 pm przez Lord Devil, łącznie zmieniany 1 raz.
Car Valeting, Car Detailing.
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Woskowa EXTRA LIGA

Post autor: Manwe »

ała i mnie teraz głowa boli bo mnie strąciłeś fotkami z fotela _O_
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Woskowa EXTRA LIGA

Post autor: Munne »

Ulalaaaaaaaaaa
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Woskowa EXTRA LIGA

Post autor: Lord Devil »

Test wosku Zymol Atlantique uwazam za zakonczony. W stosunkowo trudnych warunkachm upaly, burze, budowy, zlewy, kurz i tak w kolo wytrzymal 5 tygodni i mial sie dobrze, ale 5 tygodni bez woskowania to za dlugo. Na S3 testowo wjechala najnowsza powloka na rynku EXO i wczesniej wymieniony wosk PolishAngel Husaria.
Car Valeting, Car Detailing.
Awatar użytkownika
kika
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 30 gru ndz, 2012 11:46 am
Posiadany PUG: 205 1.1 XE "leżak"
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Leszno

Re: Woskowa EXTRA LIGA

Post autor: kika »

Ło, matko i córko! Po wczytaniu się w Wasze posty mam kisiel zamiast mózgu. Zdecydowanie jestem jeszcze za mała na tak zaawansowane woskowanie :wink: Jestem oszołomiona tym, co robicie...
Czy mogę prosić o coś z serii woskowe przedszkole? Np. tak na początek:
- jaki tani (studencko tani!) wosk wybrać na woskowanie przed zimą
- i jak najlepiej go nakładać. Czy nanieść na całą powierzchnię i polerować od tyłu?
- dodam, że nie mam ogrzewanego garażu, więc zabieg będzie się odbywać w temperaturze podwórkowej

Help, plisss...
Blue is the color of my true love paint.
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Woskowa EXTRA LIGA

Post autor: Lord Devil »

Kika pozwol, ze odesle Cie do tych dwoch tematow:

http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.php?f=39&t=25904

oraz:

http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.php?f=40&t=25598

jesli bedziesz miala jeszcze jakies pytania to wal smialo, forum jest po to, zeby sobie pomagac :Y
Car Valeting, Car Detailing.
Awatar użytkownika
kika
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 30 gru ndz, 2012 11:46 am
Posiadany PUG: 205 1.1 XE "leżak"
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Leszno

Re: Woskowa EXTRA LIGA

Post autor: kika »

Dzięki wielkie! Biorę się za dokształcanie :D
Blue is the color of my true love paint.
ODPOWIEDZ