co to za model 205?

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
majpio

Post autor: majpio »

a czy deska rozdzielcza jest taka jak w gti?
madafaka

Post autor: madafaka »

nie bardzo wiem jak wygląda deska GTI :o nie ma obrotomierza a GTI pewnie go ma. Ja go po prostu prowadziłem przez 10 km od sprzedającego do warsztatu więc nie za bardzo miałem kiedy zwracać uwage na szczeguły. Jak tylko go odbierzemy to na pewno będe mógł podac wiecej szczegółow.
majpio

Post autor: majpio »

napewno wychodziły pugi 205 pięciodrzwiowe z motorem 1,9 ale twój opis całkiem mi zrobił metlik w głowie.ja widziałem takie pugi ale miały deski z obrotomierzem.może jak odbierzesz auto od mechanika to łatwiej będzie coś powiedzieć
madafaka

Post autor: madafaka »

jutro może pojedziemy do mechanika zabrać stare tablice coby go przerejestrowywać, a jeżeli sie tam wybierzemy to może zrobie kilka zdjęć to coś pomoże.
Ja sam mam już totalny mętlik i nie wiem co o tym myśleć.
Awatar użytkownika
samer
Uzalezniony
Posty: 741
Rejestracja: 07 cze sob, 2003 5:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: samer »

To zrob fotki wnetrza i komory silnika :) a , no i z zewnatrz
Awatar użytkownika
przemo
Junior
Posty: 365
Rejestracja: 09 cze pn, 2003 12:22 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: przemo »

to musi byc diesel... grr :) oczywiscie zarcik, ale cos z tym ustaleniem wersji problem widze jest. a myslalem ze wszystkie wersje sa dobrze znane 8)
205 1.9 D - kupa dymu i smrodu ale pedzi do przodu ;P
p.s. nie drażnij lwa
http://www.przemo.205.pl
Awatar użytkownika
_Ryba_
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 27 wrz sob, 2003 3:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: _Ryba_ »

przemo pisze:to musi byc diesel... grr :) oczywiscie zarcik, ale cos z tym ustaleniem wersji problem widze jest. a myslalem ze wszystkie wersje sa dobrze znane 8)

Widocznie nie. :)
<<<Moja Furka SPRZEDANA!!!!>>>
____________________________________
http://www.djbizzy.prv.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
Awatar użytkownika
ZoNNk
Junior
Posty: 231
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 8:15 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Post autor: ZoNNk »

wzuc nr nadwozia moze byc bez 8 ostatnich cyfr to sie spraedzi jaki silnik powinien byc w tej budzie
1.6 GTI 85 BIELUTeńkI ;]
Gość

Post autor: Gość »

3 sprawy!
po pierwsze mam juz fotki auta ale nie wiem zabardzo jak je wrzucić na forum wiec prosze o pomoc- jak beda zdjecia to sprawa napewno sie wyjasni...
po 2-gie nr nadwozia VF320ADF2......(bez ostatnich osmiu znaków) ma nadzeje ze to pomoze.
3-cia
do momentu gdy nie ma zdjec to podaje dodatkowe wskazówki:
oznaczenie na tylnej klapie to: 205 na plakietce obok napis OPEN, w środku plyta podlogowa jest wylozona czerwonym materialem, fotele z rantami czerwonymi (może to nie jest charakterystyczne dla modelu, ale to zawsze coś.....
Awatar użytkownika
ZoNNk
Junior
Posty: 231
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 8:15 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Post autor: ZoNNk »

na stronce 205 gti wogle nie ma silnika odpowiadającego kodowi ADF
wiec totalnie nie mam pojecia a to napewno silnik od gti? jest na wtrysku? czy moze jakis gaznik np w 300 costam juz nie pamietam był silnik 1.9 na jakims tam gazniku i miał 105 km typ xu92c a jego kod to ad2 (zeby nie te F to by sie zgadzało ;>)
1.6 GTI 85 BIELUTeńkI ;]
madafaka

Post autor: madafaka »

pyytałeś o numery budy nie silnika :)
początek numerów silnika to 1CW............
jak napiszesz jak wrzucić zdjęcia to moge dać zdjęcie silnika. czy są gaźniki to ja już nie wiem
ja nie pisze że to jest gti bo sam nie wiem co to jest za model.
Awatar użytkownika
samer
Uzalezniony
Posty: 741
Rejestracja: 07 cze sob, 2003 5:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: samer »

ZoNNk pisze:na stronce 205 gti wogle nie ma silnika odpowiadającego kodowi ADF
wiec totalnie nie mam pojecia a to napewno silnik od gti? jest na wtrysku? czy moze jakis gaznik np w 300 costam juz nie pamietam był silnik 1.9 na jakims tam gazniku i miał 105 km typ xu92c a jego kod to ad2 (zeby nie te F to by sie zgadzało ;>)
No tak , troche te F nie pasuje ;) bez niego wynikaloby ze to nadwozie to 405 z silnikiem 1.9 na gazniku , hehe
Moze fotki cos pomoga... :)
madafaka

Post autor: madafaka »

ludzie jak wrzucić fotki? a na 100% jest to 205 :D :D :D :D może ma gaźniki ale ja nie wiem. przypominam że jest to auto 5-cio dzwiowe.
Awatar użytkownika
samer
Uzalezniony
Posty: 741
Rejestracja: 07 cze sob, 2003 5:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: samer »

Wyslalem prywatna wiadomosc do nadii , ale widze ze teraz ty (madafaka) zasiadasz na kompie ;)

Wyslij mi te fotki na samer@peugeot205.pl a je tu zamieszcze :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
samer
Uzalezniony
Posty: 741
Rejestracja: 07 cze sob, 2003 5:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: samer »

nadia pisze:3 sprawy!
po pierwsze mam juz fotki auta ale nie wiem zabardzo jak je wrzucić na forum wiec prosze o pomoc- jak beda zdjecia to sprawa napewno sie wyjasni...
po 2-gie nr nadwozia VF320ADF2......(bez ostatnich osmiu znaków) ma nadzeje ze to pomoze.
3-cia
do momentu gdy nie ma zdjec to podaje dodatkowe wskazówki:
oznaczenie na tylnej klapie to: 205 na plakietce obok napis OPEN, w środku plyta podlogowa jest wylozona czerwonym materialem, fotele z rantami czerwonymi (może to nie jest charakterystyczne dla modelu, ale to zawsze coś.....
Informacja o tym napisie OPON pomogla mi znalesc troche informacji :)
Byla to specialna edycja 205 3 lub 5 drzwiowe ,ale silnik 1.6
Obrazek
Obrazek

Wnioskuje ze masz w tym silnik z CTI
ODPOWIEDZ