Tani tuning

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Awatar użytkownika
_Ryba_
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 27 wrz sob, 2003 3:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: _Ryba_ »

Mav.........masz racje, a co do tej komory silnika to sie w weekend za to wezme i potem pstrykne fotki.Dzięki za podrzucenie pomyslu :D :D :D
<<<Moja Furka SPRZEDANA!!!!>>>
____________________________________
http://www.djbizzy.prv.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
Awatar użytkownika
Kaktus
Maniak
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze czw, 2003 10:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Kaktus »

Do czyszczenia silnika polecam sierodek Arva - do kupienia na stacji za 9pln chyba. Czysci swietnie. Jak rozbieralem skrzynie, to cala obudowe nim wymylem! Skrzynia jest bialutka jak nowka.

W silniku moze byc problem z dostepem do poniektorych miejsc, aha i podluz sobie cosik pod silnik - jakas mate, folie... bo inaczej na podworku moze zostac niezla czaaaarna plama - prawie nie do zmycia!
http://www.k-sport.eu - Budowa Samochodow Wyczynowych, Hamownia, Chip-Tuning.

DEAKTYWUJEMY PROGRAMOWO FILTRY FAP i DPF!!!

"Wygrywa nie ten, kto ostatni zaczyna hamowac, tylko ten kto pierwszy zaczyna przyspieszac" Tomasz Sikora
maJkeL

Post autor: maJkeL »

no ja tez sie zgadzam z MAVem i najlepiej postawic na estetyke. mnie np. nic tak bardzo nie cieszy jak widok zachowanej w idealnym stanie 205. a gdy to juz jest GTI to naprawde nic wiecej nie potrzeba:)

wiesz co pomysl z czysczeniem silnika jest bardzo dobry.
nie wiem jak wyglada twoj PUG wiec trudno mi cos doradzic ale tanim kosztem mozna tez pomalowac felgi(mam na mysli np. czarny kolor a nie zolte ranty i czerwony srodek itp.) i mi sie bardziej podobaja normalnie pomalowane stalowki niz kola z kolpakami, bo po zalozeniu kolpaka w oczy rzuca sie bardzo profil opony, ktory jest jednak najczesciej nie za ciekawy (jak np. u mnie :( ). felga pomalowana na czarno i natluszczona czyms oponka tworza jakby jedna calosc i jak dla mnie auto sie lepiej prezentuje.

pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
_Ryba_
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 27 wrz sob, 2003 3:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: _Ryba_ »

Kaktus pisze:Do czyszczenia silnika polecam sierodek Arva - do kupienia na stacji za 9pln chyba. Czysci swietnie. Jak rozbieralem skrzynie, to cala obudowe nim wymylem! Skrzynia jest bialutka jak nowka.

W silniku moze byc problem z dostepem do poniektorych miejsc, aha i podluz sobie cosik pod silnik - jakas mate, folie... bo inaczej na podworku moze zostac niezla czaaaarna plama - prawie nie do zmycia!
Dzięki za porady :D
<<<Moja Furka SPRZEDANA!!!!>>>
____________________________________
http://www.djbizzy.prv.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
Awatar użytkownika
_Ryba_
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 27 wrz sob, 2003 3:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: _Ryba_ »

maJkeL pisze: bo po zalozeniu kolpaka w oczy rzuca sie bardzo profil opony, ktory jest jednak najczesciej nie za ciekawy (jak np. u mnie :( ). felga pomalowana na czarno i natluszczona czyms oponka tworza jakby jedna calosc i jak dla mnie auto sie lepiej prezentuje.
Ja mam to samo tzn. kołpaki i faktycznie wyglada to nie ciekawie. Ja myslałem nad pomalowaniem stalówek na snieżno biały kolorek :D bo mi osobiscie białe felgi sie bardzo podobają w kazdej postaci czy to jest alus czy stalówka :D
<<<Moja Furka SPRZEDANA!!!!>>>
____________________________________
http://www.djbizzy.prv.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
Globus205

Post autor: Globus205 »

nio mav masz racje biore sie za pucowanie komory hehehe mam tam syf jak niewiem :oops: :oops:
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Mav309 »

Globus205 pisze:nio mav masz racje biore sie za pucowanie komory hehehe mam tam syf jak niewiem :oops: :oops:
Spoko, u mnie na jednym z rajdow pekl waz odprowadzania nadmiaru oleju(ten co do kapy zaworow idzie), zapalil sie silnik (filtr powietrza sie stopil) wszystko do dzisiaj mam uwalone olejem - jakos mi sie nie chcialo tego czyscic :oops: . Moze w zimowe wieczory jak sie dochrapie wreszcie garazu :roll:
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
ariel

Post autor: ariel »

Ja osobiscie tez jestem za estetyka w całym aucie.Kiedys wymylem silnik myjka cisnieniowa na błysk, niektore elementy wypolerowalem lub pomalowalem na srebrno, nabłyszczyłem i musialem po cos jechac do mechanika.... Hehe..........Jak zobaczyłem jego minę po ptworzeniu maski to myslałem, że sie posikam ze śmiechu.... :lol: Nie wiedział, z której strony ma podejsc zeby nie upier***** mi silnika.... I to dopiero daje radosc i satysfakcje.... Po zimie znów pewnie wykonam taki zabieg... I polecam wszystkim.... Mechanicy-bójcie się czystych silników :lol: :lol: :lol:
maciaveli

Post autor: maciaveli »

Mav309 pisze:
_Ryba_ pisze:
Mav309 pisze: No tak...WNy zolto czerwono pomaranczowe napewno rozbawiaja je ogladajacych...
o co ci chodzi?? Kwestia gustu
Ale nie mozna kazdego pomyslu akceptowac...
Podoba Ci sie taki pomysl? Jeden przewod zolty, drugi zielony, trzeci pomaranczowy a czwarty niebieski...
Sorry ale nie wszystko mozna robic pod przykrywka "kwestia gustu"
może dzięki temu oznaczona jest sekwencja zapłonu :wink:
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Mav309 »

maciaveli pisze:może dzięki temu oznaczona jest sekwencja zapłonu :wink:
Od najjasniejszego do najciemniejszego? :)
Mechanicy daltonisci...bojcie sie! :D
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
maciaveli

Post autor: maciaveli »

Mav309 pisze:
maciaveli pisze:może dzięki temu oznaczona jest sekwencja zapłonu :wink:
Od najjasniejszego do najciemniejszego? :)
Mechanicy daltonisci...bojcie sie! :D
ciekawe jak by to wyglądalo w V 12 :wink:
ODPOWIEDZ