Jakie Dystanse ?

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
maciaveli

Jakie Dystanse ?

Post autor: maciaveli »

Jakie dystanse są najlepsze do 205 - tki ?
Te co montuje się do piasty , i później na gwint w dystansie przykręca się koło , czy te które mają długie śróby które wszystko bezpośrednio spinają . :?:
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Jakie Dystanse ?

Post autor: Mav309 »

maciaveli pisze:Jakie dystanse są najlepsze do 205 - tki ?
Te co montuje się do piasty , i później na gwint w dystansie przykręca się koło , czy te które mają długie śróby które wszystko bezpośrednio spinają . :?:
W sporcie jesli juz dystans zakladasz dajesz go poprzez dlugie szpilki (np. sparco) zadnych wydumek (czyli dystans przykrecamy przez orginalne sruby a nowe sruby wkrecamy w dystans)
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
BRZYDAK

Post autor: BRZYDAK »

ja mam dystanse przerobione z forda focusa z tarcz hamulcowych , i przykrecone dokładnie tak jak pisze Mav
maciaveli

Post autor: maciaveli »

BRZYDAK pisze:ja mam dystanse przerobione z forda focusa z tarcz hamulcowych , i przykrecone dokładnie tak jak pisze Mav
Napisz coś więcej , jak to zrobiłeś .
I jaki jest tego koszt ?
BRZYDAK

Post autor: BRZYDAK »

ciezko mi powiedziec jaki jest koszt bo kumpel mi to robił, a tarcze zdobyłem od kumpla co jezdzi foką.
musisz popytac po tokarzach za ile ci stocza tarcze wiem ze kumpel kiedys płącł 10 zł za sztuke..........................................................

ja mam po dwa dystanse na strone co daje 2 cm na strone , jak bedziesz robił z tarcz od foda to musisz zwrócic uwage na piaste , ford ma mniejszy środek niz pug tez trzeba stoczyc
maciaveli

Post autor: maciaveli »

to jest raczej bespieczne ?
A jak by wziąść tarcze od 405 ?
BRZYDAK

Post autor: BRZYDAK »

kumpel ma tak w pugu 2 lata , ja jezdze 3 miechy i wszystko jest ok
podstawa to dobre szpilki wkrecane na specjalnym kleju co utrudnia odkrecenie ich sie z bebna.
Jeszcze jedno dystanse własnego wykonania radze zalozyc na tył , z przodu mogo byc bicia.......chociaz ja mam i jest ok !
BRZYDAK

Post autor: BRZYDAK »

a co do 405 to pewnie tez sie da zrobic !
ODPOWIEDZ