Przerabiamy P205

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Para

Post autor: Para »

hehe :D A czaicie jakby zamiast znaczka na grillu był taki jak w mercedesie na stojaczku na masce :shock: ciekawe jakby to wyglądało :?:
fajter

Post autor: fajter »

A jak wam sie podoba cos takiego? Znajomy z PeugeotKlub 3miasto zrobil ja wlasnorecznie na bazie starej (oryginalnej) atrapki: http://www.auto.kawiarenka.com.pl/peuge ... CF0378.JPG
Ja chyba pojde w jego slady.
fajter

Post autor: fajter »

Aaaa... jescze jedno. Jesli chodzi o http://www.darstuning.com.pl/ to bylem tam w zeszlym tygodniu i moga zalatwic dokladki pod zderzaki w stylu GTI. Koszt to 200 PLN za jedna (plus lakierowanie oczywiscie). Nawet nie wiem czy to drogo czy nie, ale w porownaniu z cenami w UK...
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

Mojej dziewczynie podoba sie ta atrapa z darstuning - a to bardzo powazny argument... Wielkie dzieki za naprowadzenie! ..moze jeszcze ktos zna jakies internetowe (niekoniecznie) katalogi czesci do tuningu P205 ?
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

fajter pisze:A jak wam sie podoba cos takiego? Znajomy z PeugeotKlub 3miasto zrobil ja wlasnorecznie na bazie starej (oryginalnej) atrapki: http://www.auto.kawiarenka.com.pl/peuge ... CF0378.JPG
Ja chyba pojde w jego slady.
Jest całkiem niezła, ale przydałoby sie pomalowac dół w odcien nadwozia.. Masz moze jakies zdjecia tych podkladek pod przedni spojler z darstuning?
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

krynio pisze:winkiel zderzaki pasujące do 205 po przeróbkach są od reni clio nowej przyjebiście wyglądają, widziałem takiego kabrio poszerzony i z tymi zderzakami
A mniej wprawny mechanik poradzi sobie z montazem czy trzeba przerabiac?
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

Para pisze:hehe :D A czaicie jakby zamiast znaczka na grillu był taki jak w mercedesie na stojaczku na masce :shock: ciekawe jakby to wyglądało :?:
Mysle, ze zamiast stojacego znaczka lepszy bylby LEWik 3D cos w stylu Rolls Royce :) :D
Marcinos

Post autor: Marcinos »

A jak wam sie podoba cos takiego? Znajomy z PeugeotKlub 3miasto zrobil ja wlasnorecznie na bazie starej (oryginalnej) atrapki: http://www.auto.kawiarenka.com.pl/peuge ... CF0378.JPG
Ja chyba pojde w jego slady.
jak dla mnie stary kadett :roll: :( :?
DUŻY

Post autor: DUŻY »

Ja i tak wolę seryjną ale zamierzam wrzucić pod nią srebrną siatke. Ta ze zdjęcia wygląda dla mnie jakoś tak smutno a pług to wesoły samochód :D :D :D
Awatar użytkownika
Misiek
Site Admin
Posty: 609
Rejestracja: 06 cze pt, 2003 3:33 am
Posiadany PUG: 205 1.9 GTI, a był kiedyś Junior 1.0
Numer Gadu-gadu: 8179447
Login tlen: misiektt
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Atrapa mały pikuś brewki stanowczo nie natomiast pług na dole zupełnie nie nie róbcie dokładek jak spojler idzie w tył a wy walicie dokładke w przód pługom snieżnym mówimy NIE
Para

Post autor: Para »

Jak to nie. Pług z przodu i z tyłu zderzak do samego asfaltu. Niewiem jak wam ale mi to chodzi żeby sprawiał wrażenie niższego niż jest. A na sportowe zawieszenie mnie nie stać :(
DUŻY

Post autor: DUŻY »

Ja za chiny swojego pługa nie obniże spojlerami ja wole przemykać nad dziurami a nie zostawiać w nich spojlery. Z zewnątrz zamierzam tylko pomalować wszystkie plastiki w kolorze nadwozia i spojlerek na klape no i wydech oczywiście. Wolałbym wpakować kase w silnik :) :) :)
Para

Post autor: Para »

a jakie masz plastiki? standard? podobają ci się? bo mi to nie bardzo. Ale masz racje silnik na 1 miejscu//potem wygląd.
Rafał

Post autor: Rafał »

Ja mam znaczek w atrapie od 306 niedużo roboty a efekt zaskakujący całkiem nieźle się prezętuje i ma polot
DUŻY

Post autor: DUŻY »

Właśnie ładnym spojlerem nikogo nie ścigne spod świateł
Zablokowany