A jednak...

Drugie auto w rodzinie ? Zaprezenuj je tutaj. Projekty i prezentacje nie związane z 205.
Awatar użytkownika
Yamazakura
Junior
Posty: 124
Rejestracja: 11 lut pn, 2013 10:10 pm
Posiadany PUG: CJ, CT, GT, XS, GREEN
Lokalizacja: Łódź

A jednak...

Post autor: Yamazakura »

W końcu musiał nadejść ten dzień. Psychologia mówi, że co 7 lat człowiek się zmienia. Po 7 latach przygody z 205 przyszedł również czas na mnie. Brak czasu nie pozwala aby użytkować 30letnie auta na co dzień i utrzymać je w dobrym stanie. :(
Potrzebowałem samochód, w którym nie będę się zastanawiał co tym razem przestanie działać.
Moje wymagania: ma być kombi, reszta nie miała znaczenia. Dla części osób będzie pewnie to zaskoczenie, dla części kolejny krok o którym mówiłem od jakiegoś czasu :)

I w taki sposób wybór padł na: :D
Załączniki
IMG_20190222_124801.jpg
IMG_20190222_124834.jpg
IMG_20190222_124844.jpg
Awatar użytkownika
szasz
Uzalezniony
Posty: 736
Rejestracja: 10 lip czw, 2014 8:45 am
Posiadany PUG: XS '92 [i] Partner Tepee Outdoor 1.6 HDI [i] Citroen C4 1.6 BlueHDI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gdańsk, miasto rodzinne Tomaszów Lubelski

Re: A jednak...

Post autor: szasz »

Przesiadka z dwupłatowca do odrzutowca! powodzenia!

Tapatalk z xcovera
Zawsze iść, rozkaz który mam we krwi..
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: A jednak...

Post autor: Fox »

Śliczny samochód. Gratuluję! Te siedem lat to sama prawda. Biorąc pod uwagę, że tyle żyją komórki i po 7 latach nie ma w nas już nawet najmniejszej cząsteczki osoby sprzed tych siedmiu lat właśnie, ciężko żeby było inaczej. Mimo wszystko warto, idąc do przodu, przechowywać coś, co czasem nam przypomni co robiliśmy wcześniej, kim byliśmy. Szkoda się odcinać tak całkiem i zaczynać wszystko od nowa, bez poczucia kontynuacji i rozwoju. Starą 205tkę, przynajmniej tak mi się wydaje, zawsze warto schować gdzieś w garażu po pudłami, czy w stodole pod sianem. Tak żeby kiedyś ją tam znaleźć i co nieco sobie przypomnieć jakie to kiedyś były czasy:)

PS: Ekstra są w bmw te wskazówkowe wskaźniki chwilowego spalania.
PS2: W Krakowie kierowcy bmw to największe drogowe chamy. Bez względu na płeć. Spróbuj być wyjątkiem od reguły:)
Awatar użytkownika
Yamazakura
Junior
Posty: 124
Rejestracja: 11 lut pn, 2013 10:10 pm
Posiadany PUG: CJ, CT, GT, XS, GREEN
Lokalizacja: Łódź

Re: A jednak...

Post autor: Yamazakura »

Właśnie próbuje poprawić reputacje kierowców bmw : używam kierunkowskazów, ustępuje pierwszeństwa pieszym i jeżdżę na suwak. :D

PS. Na tą chwilę wszystkie 205 zostają, ale jako auta weekendowe. Do GT muszę znaleźć nową głowicę, CJ ma problemy z elektryką i hydrauliką dachu no i za CT trzeba się w końcu wziąć - jak obiecałem, będzie jeździł o własnych siłach :!:
maxidus
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 19 lut pn, 2007 4:48 pm
Posiadany PUG: brak :(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: A jednak...

Post autor: maxidus »

Yamazakura pisze:no i za CT trzeba się w końcu wziąć - jak obiecałem, będzie jeździł o własnych siłach :!:
Cały czas trzymam kciuki :D
"Od sztuki gotowania lepszy jest tylko dobry jazz i długi sex..." :)
ODPOWIEDZ